Brak tchu, zawroty głowy

napisał/a: sylwek1929 2014-05-07 21:31
Witam serdecznie w tym roku kończę 21-szy rok życia, przed ukończeniem swojej 18 (w wakacje) rozpoczęły się moje problemy których objawami są:

- brak tchu (co któryś wdech daje mi uczucie dochodzącego do płuc, co na pewno ma charakter subiektywny),
- przyśpieszona akcja serca, która powoli wraca do normalnego rytmu,
- osłabienie, które nasila się w te cieplejsze dni, nasilają się z tym zawroty głowy,
- uczucie mgiełki lub migotania (sam nie wiem jak to nazwać) przed oczami,
- nieznacznie powiększone węzły chłonne szyjne oraz uczucie obrzęku/opuchnięcia w okolicy krtani

Całość ma charakter nagły, nigdy nie wiem kiedy mnie dopadnie, zazwyczaj nasilone objawy nie są jednorazowe, silnie odczuwalne pozostają przez kilka dni, co zaburza w dużej mierze moje funkcjonowanie, wykluczam by moje "ataki" były wywołane na tle nerwowym, gdyż wykonywana przeze mnie praca należy do lekkich zarówno psychicznie jak i fizycznie, raczej zero stresu. Choć podświadomość może płatać figle.

Jako dodatkowe informacje dodam, że byłem pod opieką neurologa po ujawnieniu się objawów, okres opieki oraz badania w tym tomografia nie wskazała żadnej choroby neurologicznej. Jako mały chłopiec przechodziłem przez zapalenie płuc oraz 2 albo 3 razy zapalenie oskrzeli. Jedyne co zdiagnozowano u mnie to : zwężenie krtani oraz nieżyt błony śluzowej nosa. Nie tyję, nie chudnę, w przypadku "ataku" szybciej się męczę, choć moja sprawność fizyczna nie jest najgorsza.

Jeśli ktoś już się zetknął z takimi objawami proszę o odpowiedź, a z góry dziękuję ślicznie.
napisał/a: sylwek1929 2014-05-11 13:02
Nikt nie spotkał się z takimi objawami ?