Brak śluzu i dziwny zapach z pochwy - dlaczego?

napisał/a: marek123452 2014-07-22 19:02
Witam
Moja partnerka ostatnio skarży sie na to iż mimo że ma dni płodne nie mna śluzu pochwowego.Dodatkowo wydziela jej sie bardzo dziwny zapach z z tamtych okolic..
Jakieś dwa tygodnie temu skarżyła sie że wypadły jej z okresem niewielkiej wielkości czerwone zakrzepy....
Okresy ma regularne, o co chodzi???
napisał/a: forgetmenot2 2014-07-22 19:13
Czerwone zakrzepy? Chyba skrzepy, jeśli tak, to nie ma się czym przejmować, o ile są niewielkie. Gdyby z takim problemem wszystkie dziewczyny chodziły do ginekologa, to nie wyrobił by się on z przyjmowaniem :P
Co do śluzu podczas dni płodnych, on może nie pokazać się na zewnątrz, i dziewczyna może mieć wrażenie że go nie ma. Ale jeśli jest zaniepokojona jakimś nieprzyjemnym zapachem, to chyba powinna iść do gin.
napisał/a: marek123452 2014-07-22 19:22
Nie jest to jakieś zapalanie???
napisał/a: forgetmenot2 2014-07-22 19:36
Skrzepy - nie. To że nie widać śluzu na zewnątrz - też nie, bo on może być, w mniejszej ilości i głębiej. Ale brzydki zapach - może świadczyć o jakiejś infekcji/zapaleniu.
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-23 09:44
marek12345 napisal(a):Witam
Moja partnerka ostatnio skarży sie na to iż mimo że ma dni płodne nie mna śluzu pochwowego.Dodatkowo wydziela jej sie bardzo dziwny zapach z z tamtych okolic..
Jakieś dwa tygodnie temu skarżyła sie że wypadły jej z okresem niewielkiej wielkości czerwone zakrzepy....
Okresy ma regularne, o co chodzi???

Jeśli wydziela sie dziwny zapach i dochodzą jakieś inne dolegliwości - pieczenia, swędzenia itp. należy udać się do ginekologa.
Co masz na myśli pisząc "dziwny"? nigdy wcześniej takiego nie miała?
napisał/a: marek123452 2014-07-24 18:32
Tak nie miała takiego zapachu wcześniej mi mówiła, dodatkowo jest to połączone z utratą wagi.
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-24 18:58
marek12345 napisal(a):Tak nie miała takiego zapachu wcześniej mi mówiła, dodatkowo jest to połączone z utratą wagi.

a dochodzi do tego jakieś pieczenie? swędzenie okolic intymnych? upławy?
myślę, że utraty wagi i brzydki zapach z pochwy nie mają ze sobą nic wspólnego.
napisał/a: marek123452 2014-07-28 23:47
A krew tydzień przedbokresem jest normalna jeśli zanika???
napisał/a: marek123452 2014-07-28 23:51
Dodatkowo w moim przekonaniu nic nie dzieje sie złęgo jeśli krwawienie jeste tydzien przed.
napisał/a: ~Anonymous 2014-07-29 10:30
kierunek- ginekolog. Wizyta kontrolna wskazana jeśli coś niepokoi Twoją dziewczynę.
Poza tym gdyby widziała jakiś problem to szukałaby rozwiązania.
Wyciągasz pojedyncze przypadki. Pytam o konkrety ,a Ty nie odpowiadasz tylko opisujesz kolejne sytuacje.
Jeśli dziewczyna miałaby jakieś pytania to zapraszamy.