brak przyjemności z seksu

napisał/a: Riqmen 2015-03-19 16:37
Witam , mam problem a mianowicie podczas seksu z moim chłopakiem nie odczuwam przyjemności podczas zabaw jest owszem cudownie robię się strasznie mokra itp , ale gdy dochodzi do samej penetracji pochwy Nie odczuwam jakiejkolwiek przyjemności - 0 jedyna przyjemność to to że robię to z moim ukochanym partnerem , chciałabym dodać, że podczas seksu z prezerwatywą dodatkowo odczuwam dyskomfort , nie biorę żadnych tabletek antykoncepcyjnych i dlatego seks bez prezerwatywy to trochę jednak strach , ale próbowaliśmy bez i wtedy nie odczuwałam tego uczucia takiego gumy w sobie ,
chciałabym się dowiedzieć co zrobić ? od czego tak jest? mój partner jest załamany myślą ze jest słaby itp a ja nie wiem co robic.. nie chce udawać orgazmów czy coś
i chciałabym jeszcze zapytać czy jeśli mam 28-30 okresy to czy podczas rozpoczęcia miesiączki jest duże ryzyko zajścia w ciąże ? np dziś dostaje miesiączki i mogę dziś sie kochać bez zabezpieczenia ?
napisał/a: wikam2 2015-03-20 13:31
Możesz ...niby.
Niby - bo nigdy nie wiesz czy okres to okres a nie np. zdarzające się czasem krwawienie śródcykliczne i czy czasem kolejny okres nie nastapi np. znacznie wcześniej.
To tylko przypuszczenia ale - weź bądź odważna i zaryzykuj ....cięzko nie? :)