Brak orgazmu

napisał/a: Filip12354 2015-01-15 00:36
Witam :)
Mam 16lat, od roku współżyję ze swoją dziewczyną.
Jest nam bardzo dobrze w łóżku, Ona mnie podnieca, ja ją też.
Lecz mam pewien problem, a mianowicie:
nasz seks trwa bardzo długo, za każdym razem próbuje "dojść" lecz bez skutku.
Próbujemy wszystkich metod, pieszczoty itd. ale nic nie pomaga.
Moja dziewczyna obawia się, że to jej wina lecz problem tkwi we mnie.
Bardzo nurtuje mnie to a nie chcę się ciągać po lekarzach..
Liczę na pomoc, serdecznie dziękuje oraz pozdrawiam :)
napisał/a: Filip12354 2015-01-15 01:24
bardzo proszę o odpowiedź
napisał/a: Konstans 2015-01-17 20:39
Witaj :)
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednoznacznie,ze jesteś jeszcze za młody na współżycie!
Stres jest wielkim blokerem i pewnie u Ciebie ma to miejsce. Nie masz jeszcze ani wprawy, ani doświadczenia,ani umiejętności , więc nie dziw się,ze mimo podniecenia, nic z tego nie wychodzi.
Nie stresuj się zbytnio tym faktem, tylko po prostu daj sobie czas.
Zaprzestańcie na jakiś czas współżycia, bo naprawdę nie czas ku temu teraz.
Z czasem dojrzejesz na kązdym poziomie i miłość fizyczna dopiero Cie zaskoczy ... że az takie może miec oblicza ;)
Pozdrawiam :)
napisał/a: Filip12354 2015-01-17 23:23
Ale to nie jest pierwsza dziewczyna z którą współżyje.. Doświadczenie myślę, że mam (nie przechwalając się oczywiście)
Na internecie wyczytałem, że to przez masturbacje. Jeśli chodzi o wiek to myślę, że to też nie przez to, ponieważ jak na swój wiek jestem wyrośnięty i dużo mnie życie nauczyło..
napisał/a: Filip12354 2015-01-17 23:31
Konstans napisal(a):Witaj :)
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują jednoznacznie,ze jesteś jeszcze za młody na współżycie!
Stres jest wielkim blokerem i pewnie u Ciebie ma to miejsce. Nie masz jeszcze ani wprawy, ani doświadczenia,ani umiejętności , więc nie dziw się,ze mimo podniecenia, nic z tego nie wychodzi.
Nie stresuj się zbytnio tym faktem, tylko po prostu daj sobie czas.
Zaprzestańcie na jakiś czas współżycia, bo naprawdę nie czas ku temu teraz.
Z czasem dojrzejesz na kązdym poziomie i miłość fizyczna dopiero Cie zaskoczy ... że az takie może miec oblicza ;)
Pozdrawiam :)



stresować się nie stresuje :) Tylko powoli denerwuje mnie ta sytuacja ..
napisał/a: Konstans 2015-01-18 09:40
To skoro nie przez wiek ;) (stary 16latku), nie z braku doświadczenia (stary 16latku) :)
to też na pewnie nie przez częstą mastrubację, bo powiem Ci szczerze, nie znam chłopaków, którzy teraz będąc mężczyznami, nie robili tego namiętnie w twoim wieku.
Bo właśnie w twoim wieku chłopcy w ten sposób rozładowują napięcie seksualne. Raczej nie współżyją.
Ale jesli nadal masz watpliwości (wszak to Twoje ciało), ogranicz, zaprzestaj samo zaspokajania.