Brak orgazmu

napisał/a: darius1990 2015-10-02 22:30
Witam. Sytuacja jest taka że moja kobieta nie osiaga ze mna orgazmu. Jesteśmy ze sobą ponad rok i ani razu nie miala ze mna, mimo ze kilka razy mowila ze juz blisko bylo. Zalezy mi na niej dlatego chce aby ze mna doszla, Nie wiem jak jej, mowi ze to nie najwazniejsze ale niby chce też. Tyle ze ja nie widze zadnego zaangazowania w ta strone i to mnie troche dobija. Mowi ze ma niezle odczucia, satysfakcje a czemu nie moze dojsc to sama nie wie. Tylko że ona nie dochodzi tylko ze mna. Mianowicie, przede mna miala trzech partnerow i z jednym osaigala orgazm pochwowy, wiec mysle ze nie ma zadnej blokady jak to ona twierdzi, dochodzi rowniez sama poprzez dotykanie i ostatnio zdazyl jej sie orgazm w nocy podczas snu .Podczas stosunku ze mna nic a sama badz z dawnym partnerem dochodzila. W czym tkwi problem? We mnie? W niej? Moge sie z nia kochac po kilka razy dziennie, z tym nie ma problemu, ale troche sie odechciewa jak tylko ja czerpie 100 % z tego. Prosze o pomoc, rade
napisał/a: Durum 2015-10-06 19:58
Proszę pana,nie jest,to takie proste.Wiele kobiet nie ma orgazmu,co wcale nie oznacza,że nie są spełnione.Czasem przyczyną jest przerywanie ruchów frakcyjnych i zaprzestanie drażnienia stref w pochwie.
Bardzo możliwe,że u partnerki występują zaburzenia hormonalne,przyczyny psychologiczne,być może coś z cukrem ale też z ciśnieniem.
Orgazmu też trzeba się nauczyć przez ćwiczenia.
napisał/a: darius1990 2015-10-06 21:30
Mysle ze ona uczyc sie jego nie musi, skoro miala go wczesniej z dawnym partnerem. Nie wiem jak jest, tak uwazam. Natomiast co do tego zaprzestania ruchow frakcyjnych, to niewalismy nawet moim zdaniem dosc dlugie stosunki gdy bardzo dobrze mnie czula, i po tym uslyszalem ze tak mnie dobrze czula i myslala ze moze juz zaraz a tu nic