Brak okresu po założeniu wkładki domacicznej

napisał/a: Victoria1990 2017-04-04 21:45
Witam,
Poczatkiem lutego zalozono mi wkladke wewnatrzmaciczna w celu przywrocenia okresu, poniewaz rok temu poronilam I od tej pory mam problemy. Raz byly krwotoki a jak udalo sie lekarzowi je zwalczyc to okres zanikl calkowicie. Pierwszy okres po zalozeniu wkladki dostalam 27luty tego roku. Trwal 9 dni o ile wlicza sie w to 4 dni plamien. Potem w polowie cyklu kontrola u ginekologa. Powiedzial ze mam cykl bezowulacyjny I musze zglosic sie znowu do niego na wizyte po kolejnym okresie w dni plodne w celu sprawdzenia czy doszlo do owulacji. Okres powinnam dostac koncem marca. Dzisiaj juz mija 8 dni jak okres sie spoznia. Do tego od zalozenia wkladki mam co chwila dziwny gesty sluz. Czasem przezroczysty czasem lekko zolty.. caly czas musze chodzic z wkladka bo czuje ze jest "mokro". Dzisiaj zsuwazylam sluz nie lepki a grudkowaty, lekko zolty..zachwile znowu przezroczysty lepki I tak w kolko.. nie wiem czy to normalne I okres przyjdzie czy cos jest nie tak. Od kilku dni tez czuje uczucie lekkiego klucia w podbrzusz. Na srodku I po bokach (nie jest to bol jajnikow bo potrafie go odroznic.) Tylko raz bol byl tak silny w nocy ze mnie obudzil I nie moglam spac. Prosze o pomic czy to normalne co sie ze mna dzieje.
napisał/a: Anka6 2017-05-10 14:29
Myślę, że powinnaś przede wszystkim zgłosić się z tym do ginekologa. Z tego co opisujesz wygląda mi to na jakąś infekcję i może stąd biorą się te problemy. Ja mam wkładkę levosert od kilku miesięcy i też prawie nie mam okresu, to są takie plamienia tylko, ale to jest normalne, bo tak wkładka działa. Jednak dla świętego spokoju radzę ci się z lekarzem skonsultować