brak okresu po owulacji

napisał/a: intwominds 2013-12-13 10:54
Witam, moa historia jest dość skomplikowana. Po 1,5 roku brania tabletek nie dostałam okresu, i tak było przez ostatnie dwa lata. Okres był tylko wywoływany lekami. Moje hormony fsh lh były niemal zerowe, prolaktyna lekko ponad normę. Gdy w sierpniu dostałam okres po duphastonie, we wrześniu się już nie pojawił, więc postanowiłam wszystko rzucić. Wyniki hormonalne się poprawiły, więc stwierdziłam że dam szansę mojemu organizmowi. I ku memu zaskoczeniu 10 listopada pojawił się okres. Moje cykle zawsze były nieregularne, ale w 12 dniu poszłam do gina na obserwację cyklu. Był pęcherzyk i miał lada dzień pęknąć. Niestety, po tygodniu jeszcze nie pękł. Gdy w kolejnym tygodniu, a dokładniej w 25 dniu cyklu poszłam do lekarza znowu, okazało się ,że w przeciągu tego tygodnia pęcherzyk pękł, był płyn w zatoce Douglasa, więc wszystko wyglądało w porządku. Dziś jest 34 dzień cyklu i nie mam okresu, obawiam się, że znowu go stracę, a tak się cieszyłam, że wszystko wraca do normy :( czy jest możliwe że w mojej sytuacji okres nie przyjdzie skoro owulacja była?