brak okresu 2 miesiace

napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-16 11:30
Witam mam pewien problem. Biore tabletki okolo 10 miesiecy jakies pol roku temu w maju mialam pewna sytuacje. Na samym poczatku nowego opakowania( PIERWSZE TABLETKI) mialam biegunke trwala ona z 3 dni i bylam w toalecie z 2 razy dziennie jakies 45min-2h po spozyciu tabletki, dodam ze wtedy gdy mialam biegunke kochalam sie raz z partnerem (tylko raz) do ''konca''. Od tamtego momentu kochamy sie dodatkowo z prezyrwatywa + tabletki. Okres po tym zdarzeniu sie pojawil jak i w dwoch nastepnych miesiacach, lecz od 2 miesiecy okres mi sie nie pojawia. Nie wiem co mam o tym sadzic, powiedzcie co o tym sadzicie?
napisał/a: wikam2 2014-10-16 13:12
Przestało pojawiać się krwawienie z odstawienia tak?
napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-16 13:54
wikam napisal(a):Przestało pojawiać się krwawienie z odstawienia tak?


dokladnie tak
napisał/a: wikam2 2014-10-16 13:58
Ciążę byś raczej zauważyła już, krwawienie po biegunce raczej też by nie wystąpiło.
Dla pewności zrób test. Ale tak tylko dla pewności. Nie musi to być pierwszy mocz czy ranek.
Czasem tak jest, że tabletki zaczynają działać "jakby inaczej"na organizm i krwawienie się nie pojawia. Wtedy zazwyczaj się je po prostu zmienia. Nie obniża to w żaden sposób ich skuteczności.
napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-16 14:11
wikam napisal(a):Ciążę byś raczej zauważyła już, krwawienie po biegunce raczej też by nie wystąpiło.
Dla pewności zrób test. Ale tak tylko dla pewności. Nie musi to być pierwszy mocz czy ranek.
Czasem tak jest, że tabletki zaczynają działać "jakby inaczej"na organizm i krwawienie się nie pojawia. Wtedy zazwyczaj się je po prostu zmienia. Nie obniża to w żaden sposób ich skuteczności.




mam pytanie odnosnie tego krwawienia z odstawienia i tego krwawienia gdy jest sie w ciazy. jaka jest roznica pomiedzy tym, ja mialam krwawienie 3 dniowe i nie bylo to plamienie tylko krwawienie, czyli rozumiem ze bylo to krwawienie z odstawienia czy jednak sie myle ?
napisał/a: wikam2 2014-10-16 14:23
Pomiędzy krwawienie w ciązy a normalnym różnica jest. Jaka jest natomiast pomiedzy tym w ciązy a tym z odstawienia - nie wiem. Bo ono przecież może być różne/dziwne etc.
napisał/a: THINKPOSITIVE 2014-10-16 14:32
wikam napisal(a):Pomiędzy krwawienie w ciązy a normalnym różnica jest. Jaka jest natomiast pomiedzy tym w ciązy a tym z odstawienia - nie wiem. Bo ono przecież może być różne/dziwne etc.



A co sadzisz o moim krwawieniu? czytalam gdzies na internecie ze te krwawienie w ciazy moze wystepowac, jest skape i bardziej przypomina plamienie niz krwawienie wiec jezeli nie mialam plamienia to nie moge zaliczyc tego krwawienia ktore mialam do tego krwawienia gdy jest sie w ciazy ?


Mozesz tez opisac ta roznice pomiędzy krwawienie w ciązy a normalnym?