brak ochoty na sex

napisał/a: tysia92 2015-05-02 12:24
Witam. Ostatnio przestałam mieć ochotę na sex. Wcześniej miałam bardzo rzadko a teraz nie mam już w ogóle. Co robić? Zniszczy to mój związek
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-05-02 12:25
Nie da się odpowiedzieć na to pytanie nic nie wiedząc o Tobie (wiek, choroby, leki, styl życia itp.), bo na taki stan rzeczy przyczyn może być dziesiątki.
napisał/a: tysia92 2015-05-04 15:31
mam 23 lata gdy poszłam do ginekologa bo miałam czeste zapalnie pecherza wyszło mi grzybica pochwy i zakazenie dróg rodnych dostałam tabletki antykoncepcyjne na poprawe cery to chyba one sa glownym powodem braku ochoty "Belara"
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-05-04 17:54
Więc chyba sama sobie odpowiedziałaś na swoje pytanie. Pogorszenie libido przy anty to przecież niemal standard.
napisał/a: markietanka 2015-05-14 06:30
To bardzo częsty problem w tych dłuższych związkach. Nie zawsze da się cały czas utrzymać tą namiętność. Trzeba się starać, walczyć o swój związek. Nie zawsze będzie tak jak było na początku.

Warto jest spróbować dostepnych na rynku środków na libido. Na mnie działa na przykład Sex Elixir. Są to kropelki, które dodajesz do napoju. Sprawiają,ze masz o wiele większą ochotę na zbliżenie niż wcześniej. Możesz zamowić przez internet.