brak miesiączka

napisał/a: Agnieszka179 2007-02-01 09:55
mam 27 lat,a od 3lat niemiałam miesiączki.nie jestem w ciąży i nigdy niebyłam. dlaczego tak się dzieje?? proszę o pomoc>
napisał/a: Izka1 2007-02-01 12:15
I jeszcze nie zgłosiłaś się do ginekologa????Natychmiast powinnaś to zrobic,bo normalne to to nie jest.Mozliwe,że masz zaburzenia hormonalne,ale to trzeba leczyć jeśli chcesz w przyszłości zostać mamą....
napisał/a: Kasienka84 2007-02-01 12:55
idz do ginekologa jak najszybciej, szkoda zdrowia i nerwow, musisz miec jaies zaburzenia czy cokolwiek to nie jest to jak 3 lata ne ma okresu to ne ejst to zdrowe ani normalne, juz jak kilka miesiecy nie ma okresu tot rzeba cos z tym robic, nie sadze zeby ktos Ci na tyle pomogl na forum zeby okres wrocil, umawiaj sie na wizyte i lecz i normuj to, lekarz zbadai bedzie wiedzial pewnie o co chodzi. Szkoda zebys musiala zalowac potem ze zaniedbalas to keidy beda problemy przy ciazy bo nie ma jajeczkowania wiec poki ne asz okresu nei jest mozliwe zebys w ciaze zaszla
napisał/a: ninot 2007-02-01 21:55
Twoja przyczyna tkwi najprawdopodobniej w zabużeniach chormonalnych. na zabużenia chormonalne może mieć wpływ przebytej choroby, lekarstwa, które potencjalnie przyjmowałaś, dieta odchudzająca.
Koniecznie musisz zgłosić siędo ginekologa. on najprawdopodobniej przepisze Ci leki chormonalne, które wywołają miesiączkę. Nie zwlekaj z tym. Jak najszybciej udaj się do lekarza.
sprzęt medyczny
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 16:29
hormony?zglos sie do ginekologa