brak miejsowego zarostu na brodzie

napisał/a: konradomoreno 2010-07-21 08:50
Witam, poszukuje porady na dreczacy mnie problem. Od ok 2 miesiecy zauwazylem brak zarostu na brodzie, pod szczeka. Na poaczatku byl to maly obszar wielkosci 1groszowki ale teraz jest juz coraz wiekszy - mniej wiecej wielkosci 5zl, plac jest prawie okragly i nie rosna na nim zadne wlosy, skora jest tam aksamitnie gladka i nie ma ani 1 wloska (nawet tych jasnych ledwo widocznych). na pozostalej czesci twarzy mam zarost normalny, dosc gesty i twardy-b. ciemny. Rosnie on stosunkowo szybko i niestety ten plac bez wlosow jest bardzo widoczny. Nawet gdy jestem swiezo po goleniu widac go (mimo iz gole sie najlepszymi maszynkami po goleniu sa widoczne czarne punkciki od wloskow na calej twarzy a w miejscu gdzie mam ten plac jest zupelnie "czysto"). problem jest tym wiekszy ze zawsze lubilem miec 2-3 dniowy zarost ale teraz wyglada to tragikomicznie, tak jakbym z nieuwagi wygolil sobie kawalek zarostu.
czego to moze byc przyczyna i czy jest szansa ze zarost sie tam znow pojawi? ew. nie zacznie sie rozprzestrzeniac ten plac na wieksza czesc twarzy.
odzywiam sie b. dobrze, do higieny twarzy uzywam zazwyczaj mydla+ od czasu do czasu robie peeling (Garnier). na pewno w tym miejscu nic nie smarowalem (chodzi o jakies inne preparaty). mam 27 lat, dojrzewanie dawno za mna.
Tak jak pisalem problem pojawil sie dosc nagle i niespodziewanie, bylbym wdzieczny za pomoc i wszelkie rady.
napisał/a: konradomoreno 2010-07-25 21:24
nikt nie ma zadnej rady? help please
napisał/a: Blackursus 2010-07-25 21:41
Obawiam sie, ze to zaburzenia hormonalne.
napisał/a: konradomoreno 2010-07-25 22:00
co do hormonow to pewnie by badania cos wykazaly... ogolnie czuje sie ok-libido jak najbardziej w porzadku, cwicze 4-5 razy w tyg na silowni i jestem dosc mocno umiesniony, stosunkowo maly % tluszczu w ciele.
jakie badania powinienem zrobic?
napisał/a: wojciech51 2011-03-16 18:12
mam dokladnie tak samo, czy cos sie wyjasnilo z tym brakiem zarostu? pozdrawiam
napisał/a: john_1234 2012-01-10 22:08
witam Was mam to samo powiedzcie co zrobic co stosujecie ? pomózcie !!