brak koncentracji

napisał/a: Tyranozaurusik 2007-12-01 17:38
Co to może być, jeśli mam 19 lat, a gdy wstaję rano czuję się dosłownie jak dziadek? Strasznie wolno mi się myśli i bardzo długo się rozkręcam. Właściwie to nie można powiedzieć, że o czymkolwiek myślę. Często mam pustkę w głowie. Nieraz totalny brak koncentracji. Kumple mówią, że mam bardzo małe źrenice, a ja w lustrze zauważam, że przeciwnie- mam powiększone, i do tego jakieś rozmyte...
napisał/a: jutrzenka1 2007-12-08 22:49
Witaj! Ja mam 29 lat i też się czuję, no może nie jak dziadek ale jak babcia (ale mam mnóstwo pracy, małe dzidzi, mało snu, mało jedzonka, stres, używki, więc u mnie to zapewne przez taki szalony i na pewno niewarty naśladowania ! tryb życia). Może u Ciebie jest podobnie?Zresztą to, jaki styl życia prowadzisz (ile śpisz, czy regularnie się odżywiasz i jak bogaty w składniki odżywcze jest pokarm, jak spędzasz wolny czas, ile w Twoim życiu doświadczasz czynników stresujących i jak reagujesz na stres, czy jesteś od czegoś uzależniony itd...) ma duży wpływ na ogólne samopoczucie i stan zdrowia. Przeanalizuj sobie to, zastanów się od czego to się zaczęło, jak długo trwa, może lekarz skieruje Cię na podstawowe badania i to już da Ci odpowiedź. Ale trzeba się do niego wybrać. Jeśli wykluczy jakąkolwiek chorobę, może tylko witaminki zaleci . Jeśli sądzisz, że masz bardzo stresujące życie, to może to rzeczywiście nerwica i trzeba psychiatry? Źle się czujesz, to idź coś z tym rób, zanim uschniesz jak ja Pozdrawiam. Jutrzenka