brak diagnozy?

napisał/a: alonso1 2013-05-11 21:03
witam.
robiłem badania krwi, wyszedł podwyższony poziom bilirubiny (40) gdzie granica to 17.3 (wcześniej koło 34 oraz 24) o ile dobrze pamiętam, lekko podwyższony LDL, ale to tak nawiasem, bo do hepatolog przyjmie mnie dopiero w grudniu.. (USG jamy brzusznej w normie). Być może podwyższony od leków antytrądzikowych (Axotret), kuracja została przerwana przez dermatologa (przez bilirubine), skutecznie uszczuplając mój budżet i nie dając efektów. reszta badań w granicach normy.

ale ja w innej sprawie, otóż od pewnego czasu, dłuższego już czasu, czuję się obolały, kładę się - przesypiam te 10h, dodam, że obecnie nie pracuję, a mimo to rano ledwo zwlekam się z łóżka, bóle mięśni, non stop wrażenie ucisku przy pochylaniu (mimo, że laryngolog zatok nie zdiagnozował0, bóle główy, zimne poty, niekiedy ciężko o pełny wdech. niestety lekarze, bynajmniej u mnie poza skierowaniem do poradni hepato jak wyżej, żadnej innej diagnozy nie są w stanie postawić. zdiagnozowano lekką skoliozę, a i w najbliższym czasie rezonans barku, w pewnym momencie nie mogłem unieść ręki do góry, teraz po prostu czuję kłucie.

hipochondryk ze mnie? być może, nie wiem. ale ból to ból, a dyskomfort utrudnia mi naukę, m.in. trudności z zapamiętywaniem. jakieś porady? brak testosteronu? nie studiowałem medycyny, moi drodzy doktorzy raczej nie pomogą (no chyba że udać się na prywatną konsultację), a internetem wole się nie sugerować. (pomijając wasze porady - oj hipokryta ze mnie.)

pozdrawiam.
napisał/a: macz.karol 2013-10-29 16:07
i jak? na przyszlosc polecam od razu isc do specjalisty i zrobic jak najszybciej badania. nie warto czekac do ostatniej chwili :) jesli nie masz jakiegos zaufanego miejsca to polecam ckr pod warszawa :) wielokrotnie sie tam badalem, leczylem i poki co nie moge powiedziec zlego slowa :) mam nadzieje, ze Tobie wszystko sie juz ulozylo i ze nie bedziesz musial juz robic zadnych badan:)