Brak czucia w żołędzi penisa.

napisał/a: Nieznajomy95 2014-10-22 20:29
Witam, mam dość nietypowy problem. Otóż nie mam czucia w żołędzi penisa. Nie czuję ciepła ani zimna a przy dotyku mam tylko niemiłe, bolesne uczucie. W czasie seksu oralnego nie czuję kompletnie nic, a znowu w trakcie zwykłego seksu lub masturbacji dochodzę bardzo szybko, nawet po kilkunastu sekundach. Czuję dotyk w pozostałej części penisa. Mój penis jest również skrzywiony w lewo. Miałem kilka problemów urologicznych wcześniej. Choruję na kamicę nerkową i żylaki powrózka nasiennego, w dzieciństwie miałem stulejkę. (miałem na nią zabieg)
Około roku temu miałem zabieg wydłużania wędzidełka, a kilka lat temu dostałem dość mocno piłką w krocze i została mi od tego mała blizna. Nie wiem czy to ma związek z moim problemem z brakiem czucia, ale naprawdę nie wiem już co robić. Byłem z tym u kilku urologów, seksuologa i żaden nic konkretnego nie poradził. Tracę już nadzieję w udane życie seksualne. Pomocy. Dodam, że od jakichś 9 lat masturbowałem się bardzo często, nawet kilka razy dziennie, jednak odkąd mam stałą partnerkę (2 lata) robię to dużo rzadziej. Żadnych zmian nie ma. Mam 19 lat.