brak czucia w prawej częsci twarzy,bóle głowy.

napisał/a: APSIK1 2013-08-28 16:09
witam,od tygodnia mam dziwne wrażenie ze zaczynam nieczuc prawej czesci twarzy.Ale zaczne od początku.W poprzednią niedziele gdy rano wstałam miałam straszn ból głowy z tyłu i sprzodu,wziełam jedna tabletke przeciw bólowa i przeszlo.ale w ciagu dnia zaczełam odczówać ze mam zimne dłonie,trwałao to moze z godzine i przeszlo.i przez cały dzień czułam jak mi prawe oko zaczyna tretwiec jak by w zawnetrzym konciku ,zaczełąm trzec jak bym coś tam miała,ale przechodziło i znów wracało,po 11 dniach codziennie jest jak by gorzej,teraz oko dalej tretwieje i wraca ale jeszcze tretwienie odczuwam w prawym konciku ust oraz oklo prawego ucha.mam do tego bardzo lekkie bule głowy ,jakaby na skronich.
od kiklku miesiecy mam takie drgania nóg i rak,jak np.jak człowiek spi w nocy to tak czasmi nerwowo noga mu drgnie jak by wszedl w dół jakis.to tak mam normalnie w ciagu dnia i zekani i z nogami czasmi kilka razy dziennie.czasmi jak siedzę i mam noge na noge,to nagle ta noga co jec na górze,ma szybki ruch do góry[STOPA].NIEWIEM CO TO MOZE BYĆ BOJE SIE ZE JAKIS UDAR MOZE CZY NA TLE NEROWYM BIORE MAGNEZ ALE MOZE ASPARGIN BY POMÓGŁ?
dziekuje z góry za odpowiedzi.