brak czucia na skorze stopy

napisał/a: Stawik 2014-10-02 17:52
Od tygodnia mam coraz slabsze czucie na skorze stopy z jednej strony. Stopa mi nie dretwieje, tylko ta skora. Wydaje mi sie, ze z kazdym dniem jest coraz wiekszy obszar i czucie coraz mniejsze. Jest takie nieprzyjemne uczucie gdy dotykam to miejsce. Co to moze byc? Nie wiem czy to przypadek ale zbieglo sie w czasie z moim powrotem do palenia, tzn. pojawilo sie kilka dni po rozpoczeciu palenia, dzien po imprezie, na ktorej duzo wypilem. W przeszlosci zdarzalo sie duzo wypic i palilem dlugo, ale taki objaw mam pierwszy raz. Skora nie zmienila koloru ani wygladu.
napisał/a: Stawik 2014-10-02 18:42
Juz sobie wkrecam najgorsze, ale taki ze mnie hipochondryk... oprocz tego ostatnio mialem takie dni, ze co chwile chodzilem do wc, ale schudlem kilka kg, a czytalem, ze jak sie chudnie, to sie duzo moczu oddaje. Nic wiecej niezwyklego nie zauwazylem.
napisał/a: Stawik 2014-10-02 22:48
Jest jeszcze coś - mam fioletowe paznokcie u stóp. Zawsze mam zimne stopy jak trup, ale takich paznokci jeszcze nie miałem. Chyba czas rzucić palenie i przejść się do lekarza.
napisał/a: Patyczek2 2014-10-03 14:19
Myślisz, że to może być jakaś niedokrwienność? W sumie stopy jako narządy położone daleko od serca są na to najbardziej narażone. Ale nie słyszałam nigdy o takim wypadku.. Jestem ciekawa, co powie Ci lekarz.
napisał/a: Stawik 2014-10-04 08:19
Nie wiem. Palę dalej, piję, a to mi powoli przechodzi. Niepotrzebnie panikuję, muszę wyluzować, bo nerwy mnie zabiją.