Brak chęci do życia

napisał/a: Ania_ns 2007-01-18 11:00
Mam 16 lat .. jesczze nie dawno ważyłam 43 kg (wzrost 165) od pewnego czasu zaczełam chudnąć (waże ok 40 kg)..wraz z tym dopadły mnire nudności, brak chęci do życia.. co u mnie jest naprawde nienormalne bo zwykle jestem dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięta.Teraz niechce mi sie robic nic.. wiecznie bym tylko spała.Dodatkowo..czesto mam zawroty i bóle głowy. Bardzo prosze pomóżcie mi..,prosze napiszcie co to może byc i co powinnam zrobić.
napisał/a: mulek 2007-01-18 16:05
Radzilbym zmierzyc cukier Moja siostra tez chudła dużo spała czesto oddawała mocz i sie okazalo ze ma cukrzyce Ma 15 lat wiec profilaktycznie lepiej zbadaj
napisał/a: aniak238 2007-02-04 11:34
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania