Brak apetytu, stres i uzależnienie

napisał/a: andrzej2209 2011-01-08 14:29
Witam!
Chciałbym się dowiedzieć gdzie mógłbym otrzymać pomoc. Po zdradzie ukochanej osoby od kilku dni nie jem, w nocy budzę się bardzo często, czuje ciągłe napięcie nerwowe i stres. Przez to wszystko zacząłem dużo palić (średnio paczko na dzień czerwonych), od paru tygodni nie potrafię wieczorem się położyć jeśli nie wypiję jakiegoś alkoholu a ostatnio coraz więcej ponieważ poprawia mi to samopoczucie. Nie potrafię sobie z tym wszystkim radzić i ze sobą. Nie mam również tak dużo pieniędzy by iść na prywatną wizytę psychiatryczną ,a bardzo bym chciał z tego wyjść jednak wiem ,że sam nie dam sobie z tym rady.
napisał/a: biedra1 2011-01-08 14:49
Jak sam zauwazyles potrzebujesz pomocy specjalisty... Jak najbardziej wskazana jest wizyta u psychologa, jak sam widzisz meczysz sie z tym i nie potrafisz sobie pomoc.
napisał/a: k23 2011-01-08 19:32
witaj, zapraszam Cie wiec, do pracy nad soba. Polecam zaczac od formularza ktory zamiescilem tutaj:

http://commed.pl/jesli-szukasz-pomocy-dla-siebie-lub-kogos-zajrzyj-tutaj-vt39975.html

ocen swojego sasiada. Powypisuj rzeczy na jej temat i zakwestionuj. dodatkowo zastanow sie, co ten zwiazek dla Ciebie oznaczał, i co oznaczala zdrada. Wypisz to od myslnikow, a nastepnie kazda z tych mysli zakwestionuj zadajac sobie pytania z the worka. daj znac jak Ci poszlo