bóle żołądka, wzdęcia

napisał/a: grzesiekcw 2010-01-31 22:19
Witam. Mam problem już od około 2 lat z tym ze ostatnio coraz częściej. Bylem już u wielu lekarzy, każdy przepisuje jakieś tabletki ale nic nie pomaga. Miałem robione badania na helikobakter, gastroskopie, badania krwi, usg, rezonans przewodu pokarmowego i wszystkie wyniki wychodzą dobrze, nic nie znaleziono.
Objawami są bule brzucha, wymioty trwające nieraz kilka dni, mam uczucie pełności, czuje jakbym połknął balon który stoi mi miedzy przełykiem a zolądkiem tak na wysokości mostka. Jedyne co mi pomaga to kąpiel w gorącej wodzie. jak mam duzo wody w wannie i leżę to czuje ulgę jakby to powietrze schodziło. Najczęściej czuje się źle rano zaraz po wypróżnieniu z tym ze nie zawsze, nieraz nic mi nie jest a niekiedy wystarczy własnie kąpiel i przechodzi. Równie często jak np wczoraj zacząłem się źle czuć po jedzeniu, kiedys jadlem 3 razy dziennie a teraz musze jesc duzo razy wiecej ale w malych ilosciach bo jak sie najem to sie czuej zle.
Mam 27lat, nie mam problemów z waga ani apetytem. Byl bym wdzieczny za jakaś pomoc bo juz nie wiem do kogo mam sie zglosic z prośbą o pomoc.
napisał/a: monpl 2010-02-01 17:18
heh masz szczescie ze masz wanne...;)ale do rzeczy, a moze to pasozyty lub grzybica, badales sie na to?