bóle żołądka

napisał/a: diana1360 2007-12-09 12:44
od 3 miesięcy po jedzeniu odczuwam bóle żołądka, w gastroskopii stwierdzono zaleganie żółci (całe jeziorko śluzowe i duże złogi na ścianach żołądka) proszę o podanie diety, która pomogłaby mi egzystować, na razie jem tylko sucharki albo grysik na wodzie, szkodzi mi nawet nabiał. Kiedy już nie mogę wytrzymac połykam maalox, ale nie wiem czy dobrze robię. Podczas ataku bólu na końcu wystepują dreszcze bez temperatury imam spieczone usta. Dodam, iż usg nie wykazało w pęcherzyku żółciowym żadnych złogów.
Ewa
napisał/a: Peter 2007-12-09 18:39
Konieczne leki oczyszczające wątrobę. Ja osobiście zaleciłbym bardzo skuteczny lek o nazwie Hepar compositum. To lek homeopatyczny, kompleksowo oddziaływujący na wątrobę, oczyszczający, regenerujący miąższ wątrobowy i rozkurczający kanaliki żółciowe. Tylko nalezy go przyjmowac w zastrzykach co 3 dni przez 6 tyg. Poprawa pewna.
Co do diety, to absolutnie nic smażonego, mięso chude, gotowane, najlepiej ryby drób. Mało też węglowodanów, chleb mieszany pszenno-razowy. Wedlina na razie wogóle, owoce to jabłka, najlepiej nie surowe, a gotowane. Ser chudy twarogowy, żadnych zółtych, czy tłustych. Jogurty na razie 0%.
napisał/a: diana1360 2007-12-09 19:47
dziękuję za poradę, dietę zastosuję na pewno, za lekiem będę się rozglądać
Ewa