Bole we wczesnej ciazy!!

napisał/a: lenutek 2008-06-19 03:23
Za cztery dni jest termin mojej miesiaczki ale juz test pokazal mi dwie kreseczki. Ogromna radosc ale tez niepokoj. Jestem po jednym poronieniu W 8tc.

Od kilku dni mam bole podbrzusza, czasami delikatne a czasami dosc silne jakbym wlasnie dostala miesiaczke. Dzis musialam ratowac sie nospa bo trudno bylo mi wytrzymac. Czy mialayscie tak samo. Do tego doszedl bol plecow po prawej stronie.

Dajcie znac jak czulyscie sie przed ta miesiaczka ktora sie nie pojawila. Czyli w 4 tc.
Pozdrawiam
napisał/a: katarzyna15 2008-06-19 16:20
Ja tez mam obawy sadzic ze jestem w ciazy mimo ze tesr wyszedl mi negatywny.Robilam go poltora tygodnia temu.Ostatnia @ mialam 11 maja.Tez odczuwam bole w podbrzuszu,praktycznie tylko te bole mi dolegaja i jednoczesnie denerwuja.Zaczelam szperac w internecie.Wychodzi na to ze te bole zwiazane sa z powiekszajaca sie macica,mozna wtedy odczuwac delikatne skurcze,wystepuje uczucie pelnosci w brzuchu,ciagniecie w dol w pachwinach.Jest to normalny objaw dla ciazy z tym ze,kiedy dochodza plamienia badz co gorsza krwawienia to jest juz niebezpieczne.Trzeba jak najszybciej udac sie do lekarza.Pozdrawiam.
napisał/a: ~Anonymous 2008-06-20 10:00
ja jestem w piaty tygodiu i tez juz po jednym poronieniu a wlasciwie ciazy obumarlej w 11 tygodniu i teraz tez sie denerwowalam bo te wszystkie bole mam gdzie wczesniej tego nie mialam to ciagniecie i to ze czasem taka pelna sie czuje mimo ze nie jadlam boje sie ze skonczy sie to jak ostatnim razem
napisał/a: lenutek 2008-06-20 12:56
Hej ! wiem co czujesz. Najpierw sie denerwowalam ze mnie boli , od wczoraj boli mnie mniej wiec sie zastanawiam czy to dobrze.
Szalenstwo. Dzisiaj nawet wydaje mi sie ze nie bola mnie tak bardzo piersi jak dwa dni temu , mierzylam tez temperatue i spdla z 37,4 na 37.
Tak bym juz chciala byc w czwartym miesiacu!
Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2008-06-20 17:04
mayeczkanyc napisal(a):Za cztery dni jest termin mojej miesiaczki ale juz test pokazal mi dwie kreseczki. Ogromna radosc ale tez niepokoj. Jestem po jednym poronieniu W 8tc.

Od kilku dni mam bole podbrzusza, czasami delikatne a czasami dosc silne jakbym wlasnie dostala miesiaczke. Dzis musialam ratowac sie nospa bo trudno bylo mi wytrzymac. Czy mialayscie tak samo. Do tego doszedl bol plecow po prawej stronie.

Dajcie znac jak czulyscie sie przed ta miesiaczka ktora sie nie pojawila. Czyli w 4 tc.
Pozdrawiam

Ja poroniłam 2 razy.Raz w 10 tygodniu a potem w 5-6tyg.A w tej chwili jestem w końcu 6-ego tygodnia!!!Powiem Ci ze przed terminem tej miesiaczki ktora nie przyszla czułam się dokładnie tak jak przed okresem.Tylko trochę bardziej się męczyłam wszystkim i spać mi się więcej chciało.A tuż przed datą okresu nasilił mi si ę apetyt!I tyle.Ale pociesza mnie to że czuje się duuuuuużo lepiej niż w poprzednich ciążach więc licze że teraz moje dziecko jest zdrowe i przetrwa 9 miesięcy.Trzymam kciuki za Twoją dzidzię!Powodzenia.Daj znać co u Ciebie:)
napisał/a: lenutek 2008-06-20 21:13
Hej!
Odliczam dni dzis jest 30 dzien cyklu a zazwyczaj miesiaczki mam co 30 -32 dni. W poniedzialek chce isc do przychodni. Zobacze sie na poczatek tylko z polozna i zrobia mi pewnie podstawowe badania krwi i moczu. Mieszkam w Nowym Jorku i tutaj jak wszystko idzie dobrze masz tylko wizyty u poloznej. Ale generalnie bardzo dbaja o kobiety w ciazy to dla nich priorytet.

Codziennie skrajne emocje od euforii do smutku. Chcialabym sie wyluzowac i o tym nie myslec bo nerwy moga tylko zaszkodzic ale to bardzo trudne.
Brzuch boli raz bardziej raz delikatnie, za coraz piekniej prezentuje sie klatka piersiowa ;)
Pozdrawiam goraco
napisał/a: ~Anonymous 2008-06-29 11:32
Czesc,
ja jestem w 14tc i bol podbrzusza (taki jak przy miesiaczce) odczuwalam przez pierwsze 2 miesiace niemal codziennie - raz silniej, raz lzej. W 6tc lekarka powiedziala mi, ze to normalne. Oczywiscie powiedz o bolach lelkarzowi, ale nie przejmuj sie nimi - u mnie dzidzius rozwija sie prawidlowo - wlasnie kilka dni temu mialam robione USG genetyczne i wszystko jest w porzadku, dzieciatko rosnie duze, rusza sie i wszystko jest OK. Dodam, ze lekkie bole 'miesiaczkowe' odczuwam od czasu do czasu nawet do tej pory.
napisał/a: lenutek 2008-06-29 14:40
Witam!
Moje bole juz sie troszke uspokoily, tzn. pobolewa ale delikatnie i nie caly czas. Jestem teraz w 6 tc, nie mialam jeszcze badania Usg, wybieram sie na nie we wtorek. w zeszlym tygodniu mialam powtorzona bete ( na moja prosbe) prawie sie podwoila po dwoch dniach wiec jestem dobrej mysli i wierze ze tym razem ja i dzidzius damy rade!
Pozdrawiam
napisał/a: ~Anonymous 2008-06-29 20:55
Ja jestem w 11 tc i tez mam te bole od czasu do czasu. lekarz powiedzial ze to normalen w pierwszym trymestrze i ze nie ma sie czym martwic bo to dobry znak , tzn. rosnie dziecko i macica.
napisał/a: ~Anonymous 2008-07-05 16:13
Witam! Ja poroniłam w 9tc, choć nawet o tym nie wiedziałam. Nic mnie nie bolało ani nic innego. Od tego czasy zażywałam tabletki antykoncepcyjne i jakoś od 2 tygodni mam mdłości, jestem śpiąca, mam napady humorków etc( a zażywałam je ponad pół roku). Zrobiłam test, wyszedł negatywny. Drugi zrobiłam parę dni później i również wyszedł negatywnie. Miesiączki nie mam ale pobolewa mnie brzuch i mam małe krwawienie. Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co robić!!!
napisał/a: ~Anonymous 2008-07-09 21:43
Witam!
12 czerwca miałam miesiączkę, po 23 dniach czyli 4 lipca zacząło mnie boleć podbrzusze i w trakcie oddawania moczu zauważyłam małe krwawienie, całą noc odczuwałam ból. Następnego dnia zrobiłam test i wyszedł pozytywny (choć druga kreseczka jaśniutka). przez kolejne dni miałam brązowe upławy, 7 lipca zrobiłam drugi test i wyszedł pozytywny tyle że druga kreseczka była już dużo ciemniejsza od poprzedniej. Następnego dnia znowu miałam krwawienie które ustąpiło po godzinnce i teraz znowu nic. Nie wiem co mam myśleć prawidłowo okres powinnam dostać jutro a cykl mam jak w książce (29 dni) nigdy nie miałam takich problemów a bardzo staramy się o dzidziusia. Wczoraj byłam u znajomego ginekologa na usg widział tylko małą czarną plamkę i powiedział że może to być bardzo wczesna ciąża. Sama nie wiem co mam myśleć!
Boję sie bo jutro dzień kiedy powinnam dostać @ !!!
napisał/a: milenita1 2008-07-12 12:11
hej dziewczyny!
ja tez jestem w 4 tygodniu ciązy i mniewam bóle podbrzusza takie jak przed okresem chyba to normalnie zreszta tak piszecie. BOje sie tlyko zeby nie poronić lekarz naopowiadał mi o łyzeczkowaniu jesli zarodek sie nie zagnieżdzi znacie moze przyczyny dlaczego zarodek sie nagle przestaje rozwijać??. Ja juz panikuje bo od wczoraj bóle ustały i martwie sie ze zarodek przestał sie rozwijać.