Bóle w plecach

napisał/a: MamaNiny 2006-09-06 20:23
witam !!
Czy ktos moze miał kiedys cos podobnego ?? kiedy budze sie rano boli mnie
strasznie w okolicach nerek + czasami podbrzusze . Doodam tylko ze biegam do
łazienki w nocy przynajmniej 3,4 razy za kazdym razem budzi mnie ten własnie
ból .od kilku dni sie nasila . Pozatym regularnie mam opuchniete stopy i pod oczami ? co to moze byc ? Zapomniałam dodac ze nagminnie jestem zmeczona .
napisał/a: Oloosia 2006-09-07 16:44
Moja koleżanka miała podobne objawy. Ona ma chore nerki, Ciebie nie skazuję od razu na taki wyrok, może to coś innego, ale skoro Cię bolą, to pewnie coś z nimi nie tak, nie? . Nie jestem lekarzem, nie pomogę Ci ja, więc musisz po prostu, najzwyczajnniej w świecie iść do lekarza pierwszego kontaktu i powiedzieć mu o wszystkich swoich objawach. 3mam kciuki, im szybciej tym lepiej! Pozdrawiam, Ola.
napisał/a: _Paula_ 2006-09-07 20:24
Tigana25 napisal(a):
boli mnie strasznie w okolicach nerek + czasami podbrzusze ....biegam do
łazienki w nocy przynajmniej 3,4 razy za kazdym razem budzi mnie ten własnie
ból .od kilku dni sie nasila . Pozatym regularnie mam opuchniete stopy i pod oczami ? co to moze byc ? Zapomniałam dodac ze nagminnie jestem zmeczona .


Mam pare pytan:
- czy w moczu pojawia się krew?
- nudności i wymioty?

-dusznosci?
- Brak łaknienia?
-Częste bóle głowy?
-Pieniący się mocz?

- Drobne wybroczyny na skórze?
- Świąd skóry?
- biegunka?

- Pieczenie i ból przy oddawaniu moczu?

- gorączka?

-bladość?
-zaburzenia miesiączkowania?

- Uczucie rozpierania w boku?
napisał/a: MamaNiny 2006-09-11 15:47
_Paula_ napisal(a):
Tigana25 napisal(a):
boli mnie strasznie w okolicach nerek + czasami podbrzusze ....biegam do
łazienki w nocy przynajmniej 3,4 razy za kazdym razem budzi mnie ten własnie
ból .od kilku dni sie nasila . Pozatym regularnie mam opuchniete stopy i pod oczami ? co to moze byc ? Zapomniałam dodac ze nagminnie jestem zmeczona .


Mam pare pytan:
- czy w moczu pojawia się krew?
- nudności i wymioty?

-dusznosci?
- Brak łaknienia?
-Częste bóle głowy?
-Pieniący się mocz?


- Drobne wybroczyny na skórze?
- Świąd skóry?
- biegunka?

- Pieczenie i ból przy oddawaniu moczu?

- gorączka?

-bladość?
-zaburzenia miesiączkowania?

- Uczucie rozpierania w boku?




pojawiają sie silne bóle głowy kilka razy w tygodniu , bol przy oddawaniu moczu czasami, a temperature mam satle podwyższona do 37,3. to by były wszystkie objawy
napisał/a: _Paula_ 2006-09-11 17:37
Zapalenie, niewydolność nerek?..... Konieczna jest współpraca z lekarzem i nie lekceważenie jego zaleceń, nawet przy braku dolegliwości, stosowanie zaleconych leków odkażających oraz systematyczne zgłaszanie się na wyznaczone badania kontrolne. Więc do roboty
napisał/a: MamaNiny 2006-09-12 09:01
_Paula_ napisal(a):Zapalenie, niewydolność nerek?..... Konieczna jest współpraca z lekarzem i nie lekceważenie jego zaleceń, nawet przy braku dolegliwości, stosowanie zaleconych leków odkażających oraz systematyczne zgłaszanie się na wyznaczone badania kontrolne. Więc do roboty


Dziekuje za odpowiedź . Jest tylko jeden problem lekarz niczego nie znlazł i faszeruje mnie tramalem żeby nie bolało . A ja nadal mam nieprzespane noce ... Ale I tak dziekuje za odpowiedź
napisał/a: plb1985 2006-09-18 03:10
a może tak zrobić badania moczu? lekarz na to nie wpadł?
napisał/a: agnieszka321 2007-03-05 14:56
Witam!
Na wstępie przepraszam za odgrzebanie starego tematu, ale muszę sie pod niego podpiąc
Otóż cierpię z podobnego powodu co założycielka tematu
Straszliwe bóle w krzyżu!!
Rok temu miałam stan zapalny nerek. Bolały okropnie. Wtedy jakoś udało sie lekarzowi wykryc chorobę. Później w czerwcu 2006 ból powrócił, jednak nie tak duży- troszkę nerka "nudziłą", więc zrobiłąm badanie moczu, USG i inne, udałam się do lekarza, a ten... "Nic nie widzę". Nic no to ok.
Od tygodnia jednak boli okrutnie! Odwiedziłąm lekarza pierwszego kontaktu, zlecił badanie moczu i okazało się, że są w nim krwinki. Dostałąm skierowanie do specjalisty- zrobili USG, nic nie wyszło- standard.
Na nic moje sugestie, że mocz jest nie w porządku. "Prosze Pani, nic nie wysżło na USG, nic Pani nie jest".
Ludzie ratujcie. Od piątku jadę na czymś, co pomaga na 3 godziny i przestaje działac.
Gdzie teraz z tym się wybrac?

Pomóżcie.
Pozdrawiam!
napisał/a: MARTA456 2009-02-16 13:52
Witam
jakieś 3 miesiace temu przeszłam zapalenie układu moczowego strasznie bolały mnie nerki, wyleczyłam sie lekami! od stycznia odkad przestalam brać leki boli mnie w lewym boku w okolicy nerki. robiłam badanie moczu USG nawet badanie krwi OB i CRP żeby stwierdzić czy mam stan zapalny, wszystkie badania wyszły dobrze a mnie nadal boli!
Widze że koleżanka agnieszka32 ma podobny problem! jesli moge poradzić to pojdz do ginekologa bo ból może być równie dobrze od chorego jajnika, ja mam zamiar tak zrobić bo juz dłużej nie wytrzymam!
pozdrawaim
napisał/a: kiyah 2009-02-17 14:24
Witam!
Nie wiem czy będę pomocna ale podobne objawy u mnie zostały zdiagnozowane jako nawracające (4 raz w ciagu pół roku) zapalenie pęcherza moczowego. Na pytanie dlaczego odczuwam ból w nerce urolog zrobił mi USG pęcherza i nerek. Powiedział że weług USG wszystko jest w porządku a "infekcja pęcherza przemieszcza się moczowodem w górę i dlatego tak ją odczuwam i że to nie nerki". Przepisał Ciproxin na 14 dni (normalnie na 7 ale ze powracajaca przy kazdej okazji to na wszelki wypadek :)) i przeszlo. Ale prawdą jest że u mnie ta infekcja przechodzi po ok 8-10 dniach picia duzych ilosci soku z żurawiny i witaminy C + lekach przeciwbólowych samoistnie - przy czym na krótko. Na pytanie o badanie moczu pan doktor dziwnie na mnie spojrzał - muszę zrobić prywatnie ;)