Bóle w klatce piersiowej-pomaga Ketanol

napisał/a: Maxmilicjant 2012-10-01 06:26
Witam wsztkich użytkowników.
Od dłuższego czasu miewam bóle w klatce piersiowej oraz jak mi się wydaje w żołądku. Do zwalczeni bólu stosuję Ketanol, który pomaga, ale przecież nie mogę go tak długo przyjmować. Nie wiem czy ból jest spowodowany jakimś schorzeniem serca, czy może chodzi o płuca-w przeszłości paliłem papierosy, ale dwa lata temu rzuciłem. Wiem,że w płucach kiedyś wykryto u mnie zwapnienie, ale od tamtego czasu nie prześwietlałem się (boje się wyniku). To co sugeruje mi, że może to byc problem z sercem to też taki objaw w którym z niczego, nagle pojawia się przyspieszony oddech i bicie serca-zupełnie bez powodu, bez wysiłku. Dodaje, że mam nadwagę-przy 188 cm wzrostu ok.125 kg wagi. Poziom cukru niestabilny w przedziale od 100 do 126.
Dziekuję za informcję w mojej sprawie.
napisał/a: delinka79 2012-10-01 07:49
ekg zrobić u lek. rodzinnego i do osluchania , nie brac ketonalu
napisał/a: Maxmilicjant 2012-10-01 08:29
A co to takiego to "osłuchanie" ?
Czy te bóle w klatce piersiowej mają związek z sercem ? Dodaję, że bóle pojawiaja się w różnej części klatki.
napisał/a: delinka79 2012-10-01 08:34
trzeba cie osluchac przylozyc sluchawke do klatki piersiowej , zrobic ekg i zbadac brzuch
napisał/a: aurelia545 2012-10-17 12:18
Mi na takie bóle pomaga rezonator biofotonowy, po około 3 tygoniach uzywania bóle stały się dużo mniejsze. Uważam , ze to jego zasługa, bo niczym innym sie nie wspomagałam, znajoma również sobie taki kupiła , tyle że na ból pleców i też chwali.