Bóle

napisał/a: elo1 2006-08-10 17:58
Jakieś 2 lata temu uderzyłem się mocno w głowe spadłem ze schodów niechcą co popchnięty gdy lecialem wpowietrzu walnołem w sciane głową a od ściany odbiłem się i spadłem na beton to było w szkole. Straciłem przytomność i później zwracalem jak już doszłem do siebie miałem dużego krwiaka i od razu krwotok z czaszki to było gdzieś tak niedaleko pulsu. Ale nie pojechałem do szpitala tylko przesiedziałem w domu. Później zaczeły się mocne bóle głowy ok 2 dni później cały czas byłem zmęczony, spałem i byłem nie zdolny do niczego te bule się naislały aż do teraz kiedy już są nie do znieisenia posatnowiłem zrobić zdjęcie co powiecie o kt z kontastem czy może coś wykazać jakieś uszkodzenia uciski nerwów itp. krwiaki itd.itd. od tamtego też czasu zaczołem mieć ścisk w szczęce ktory doprowadził do bolesnej dysfunkcji narządu żucia z wypadnięciem krążków satwowych a do tego szczękościsk. Przed uderzeniem w głowe było wszystko w porządku normalnie się czułem nie było żadnych bólów głowy a ni zadnych bólów stawów żuchwowych od tamtego czasu zaczeło się wszystko diametralnie zmieniać. Nie weim co to moze być co mi poradzicie.pozdro
napisał/a: plb1985 2006-08-10 19:38
udać się do lekarza i zrobić stosowne badania... po opisie sytuacji nikt nie zdiagnozuje Ci ewentualnych urazów.
napisał/a: elo1 2006-08-12 15:40
No to lepiej zrobić zwykłe rtg czy kt z kontrastem bo musze się zapisać na jakieś zdjęcie??:/
napisał/a: plb1985 2006-08-13 00:47
2 lata po wypadku zwykłe rtg może wykazać ew. miejsca zrostu pękniętych kości, raczej nic więcej
tomografia komputerowa ma o wiele większy potencjał

ale swoją drogą, to jesteś lekarzem i chcesz się skonsultować ze środowiskiem medycznym?
jeśli nie, to idź do lekarza i grzecznie słuchaj się jego poleceń
jeśli tak, to możesz czekać na opinie lekarzy
pozdrawiam
napisał/a: elo1 2006-08-14 14:33
Ale jezeli nie mam jakiś drgawek jak mnie lekarz puka młoteczkiem. Czy to wogule nie ma znaczenia jak coś jest uszkodzone w czaszce. Bo mam takie objawy jak ospisywałem wczesniej i to wszystko się zaczełó własnie od tamtego momentu i zaczeły te bóle stopniowo narastać z biegiem czasu na poczatku myslałem że to może okres dojrzewania ale teraz w to już nie wierze bo to za długo trwa i się nasila :/ zaczeło mi się robić strasznie gorąco aż chodziłem spać z tego gorąca bo się wytrzymać nie dało i wgoule nie moge sie skupić bo mam cały czas tak jak bym był otępiony słysze jakieś huczenie kiedys cos mi strzelało m mózgu. Nie wiem co to może być do nerologa dopiero mam dzwonić w następnym tygodniu bo teraz jest na urlopie i jeszcze do tego trzeba czekać na zdjęcie napewno będzie z pare miechów:/ nie wiem co mam zrobic mam taki ścisk w czasce nie wiem co to jest :/ czuje sie jak w nieswojej skórze, jak bym nie był sobą chciałbym że by wszystko było tak jak dawniej bo już mam tego dość ciągłych bólów i wogule tego spania bo to już się robi nie do wytrzymania:/ i co byście mi poradzili bo nie wiem mam zamiar to zdjęcei zrobić tk z kontrastem czy co byścei zamiast tego kt dwufazowe czy moze coś innego i tak lkekarza się spytam ale na dzisiejszy dzien jakie badanie byścei mi poradzili??

[ Dodano: 2006-08-14, 14:37 ]
Jakieś 2 lata temu uderzyłem się mocno w głowe spadłem ze schodów niechcą co popchnięty gdy lecialem wpowietrzu walnołem w sciane głową a od ściany odbiłem się i spadłem na beton to było w szkole. Straciłem przytomność i później zwracalem jak już doszłem do siebie miałem dużego krwiaka i od razu krwotok z czaszki to było gdzieś tak niedaleko pulsu. Ale nie pojechałem do szpitala tylko przesiedziałem w domu. Później zaczeły się mocne bóle głowy ok 2 dni później cały czas byłem zmęczony, spałem i byłem nie zdolny do niczego te bule się naislały aż do teraz kiedy już są nie do znieisenia posatnowiłem zrobić zdjęcie co powiecie o kt z kontastem czy może coś wykazać jakieś uszkodzenia uciski nerwów itp. krwiaki itd.itd. od tamtego też czasu zaczołem mieć ścisk w szczęce ktory doprowadził do bolesnej dysfunkcji narządu żucia z wypadnięciem krążków satwowych a do tego szczękościsk. Przed uderzeniem w głowe było wszystko w porządku normalnie się czułem nie było żadnych bólów głowy a ni zadnych bólów stawów żuchwowych od tamtego czasu zaczeło się wszystko diametralnie zmieniać.

[ Dodano: 2006-08-22, 18:41 ]
Jakie zdjęcie byście poradzili kt z kotrastem czy rezonans magnetyczny?? czy jakieś inne