Bóle stopy

napisał/a: daniel319666 2007-12-07 08:25
Witam jestem na tym forum pierwszy raz i nie wiem w sumie od czego zaczac :P
Ze dwa lata temu nie wiem dokladnie od czego i od kiedy zaczela mnie bolec okresowo prawa stopa a konkretnie chyba sciegna na prawej stopie, szczegulnie jedno, trzeciego palca :P
Jest to ból przy chodzeniu przede wszystkim wiec gdzie sie nie rusze to az mi stope z bólu wykręca przy kazdym nacisnieciu na podloze. Robilem sobie jedynie przeswietlenie ktore nic nie wykazalo, u zwyklego lekarza nie bylem. Stosuje wtedy żel przeciwbólowy Deep Rerlief (czy jakos tak) i po mniej wiecej tygodniu przestaje mnie bolec ale jest to mimo wszystko uciazliwe i bolesne poniewaz nie moge sie zupelnie nigdzie ruszac przez ten przeszywajacy bol :/
Czy moze mi ktos cos doradzic lub pomoc ? :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-07 14:45
To zapewne mięsień lub ścięgno. Uprawiasz jakiś sporty?
napisał/a: daniel319666 2007-12-07 14:52
no wlasnie w tym rzecz ze nie uprawiam :/ mam siedzaca prace przed komputerem i w zasadzie nie uprawiam zadnego ruchowego sportu i w szkole tez nie uprawialem, nie wiem od czego to moze byc zupelnie :/ chyba bede musial jednak na jakas wizyte sie udac albo na jakies masaze czy cus :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2007-12-07 20:08
Tylko że to będzie trudne do zdiagnozowania! Zapewne przepiszą Ci maść p.bólową i p.zapalną i tyle. Czasami podczas naciągnięcia ścięgien ból może utrzymywać się bardzo długo. Lekarze zalecają oszczędzanie nogi i tyle niestety.
napisał/a: daniel319666 2007-12-08 00:27
ehhh no i wlasnie to robie bez pomocy lekarzy do tego wniosku doszedlem :/uzywam zelu przeciw bolowego i zapalnego i staram sie oszczedzac ta noge niestety zeby przestala mnie bolec mija ten tydzien gora dwa tygodnie :/