bóle pod lewą łopatką, kłócia w klatce piersiowej

napisał/a: monika lech 2007-08-06 13:05
witam! od około roku męczą mnie dziwne objawy:-
-bóle pod lewą łopatką
-kłócia w klatce piersiowej
-skórcze mięsni
-bóle stawów i kości
-bóle kręgosłupa
-kłócia w stopach
-bóle i kłócia w okolicy lewego podżebrża
ostatnio
-bóle głowy u podstawy czaszki rozchodzące się do skroni i na całą głowę
-bóle i sztywność karku
-igiełki pod skórą
wyniki morfologii, prześwietlenia i tomograf komputerowy nie wykazuje żadnych zmian.Czy ktoś mógłby mi jakoś pomóc?
napisał/a: klapouszek2 2007-08-06 23:51
a może to borelioza?
napisał/a: bcnemil 2008-11-07 01:01
Witam.

Od około 3 miesięcy męczą mnie praktycznie te same objawy. Byłem raz w szpitalu na badaniach serca, krwi, miałem też później USG jamy brzusznej i dodatkowo badanie krwi dotyczącetarczycy i wszystko OK.
Męczy mnie to coraz bardziej, czy ktokolwiek wie coś na ten temat?
napisał/a: bartech1988 2009-01-19 10:23
ja mam bardzo podobne objawy rodzina ma mnie dosc a ja jestem mlody a czuje sie jakbym byl juz w wieku zaawansowanym :\ Robilem jakies badania i nic nie wyszlo a jest coraz gorzej bylem znowu u neurologa ktory mi znowu przepisal jakies inne tabletki po ktorych pewnie nic sie nie zmieni jak wczesniej czuje sie jak jakis krolik doswiadczalny postanowilem isc do innego lekarza ale takie chodzenie po lekarzach tez nie jest dobre bo zanim sie dowiem co mi jest to moze byc za pozno :\ i na dodatek newrwicy sie chyba nabawilem od tego ciagle mysle o tym codziennie mam jakies dolegliwosci sa tak zroznicowane ze ciezko doszukac sie czegos konkretnego czuje jakby caly moj organizm powoli wysiadal :\
napisał/a: PITI23ck 2009-02-19 20:35
Proponuje zrobić wszystkie możliwe do zrobienia badania,by dowiedzieć się czy choroba tkwi w somie-czyli w ciele,czy może raczej w psychice,proponuję tez poczytać coś na temat nerwicy lękowej,ale z pójściem do psychologa bym zaczekal na wyniki badan somatycznych. Pozdrawiam