Bóle pleców , drętwienie rąk i nóg

napisał/a: anatola1 2007-11-04 19:21
Mam 32 lata. Od dwóch lat nasilają się u mnie bóle pleców,głównie lewej strony mięsień pod lewą łopatką oraz głowy. Po wizycie u neurologa ze zdjęciem kręgosłupa stwierdził,że jest to napięcie nerwicowe tzn ciężka praca, jazda samochodem , siedzenie przy biurku. Po trzech tygodniach wykupienia masaży i nastawianiu kręgosłupa nie ukrywam była poprawa , jednak ból po tych masażach nie był przyjemny , oraz nie ukrywam,że nie stać mnie było na dalszą rehabilitację, bo zabiegi były drogie.
Od kilku miesięcy zaczęły drętwieć mi ręce , oraz nogi od kolan w dół i niestety przyy takich objawach występują u mnie straszliwe lęki, oczywiście udałam sie do lekarza internisty i ten również twierdzi,że jest to nerwica.
Kiedy brałam leki , które przepisał mi lekarz psychiatra niestety nie nadawałam się do normalnego funkcjonowanie tzn: przestałam jeździć samochodem i do dzisiaj nie wsiadam za kierownicę-po prostu się boję,a jak już wsiądę, dostaję drgawek i pocą mi się dłonie... Nie mogę sobie z tym poradzić. To już pewnie temat dla psychologa, natomiast nie o to chodzi do tych wszystkich objawów doszło teraz straszne, uporczywe swędzenie górnych części stóp i całych łydek , oraz dłoni.
Pomóżcie mi zdefiniować problem.
anatola