Bóle palców u rąk i nóg

napisał/a: a.s. 2013-08-21 22:53
Jestem 33 letnią kobietą. Od kilku lat zdarzały mi się potworne bóle spodów stóp utrudniające chodzenie(częstotliwośc 1do 3x w roku), które mijały po tabletkach przeciwbólowych na stawy. Od lutego br. pojawiły się bóle palców u rąk i nóg, a także ból spodów stóp przy palcach. Nie boli jednak przy dotyku, tylko jakby wewnątrz. Lekarz rodzinny kolejno przepisywał ibum forte, aspicam i polcortolon. Tego ostatniego leku nie wzięłam ponieważ nie wykonał mi żadnych badań, a gdy chciałam skierowanie rzekł"jak coś wlazło, to i wyjdzie". Na własną rękę zrobiłam ogólne badania krwi i aso - w normie. Prywatnie reumatolog powiedziała, że mam płaskostopie poprzeczne a dłonie to bolą bo się przejmuję i że mam dzieci tyle nie dźwigać bo jestem drobnej budowy (waga 45 kg, wzrost 154 cm). Normalnie zrobiła ze mnie wariatkę. Aktualnie jestem po badaniach: odczyn lateksowy i waalera rossego - ujemny. Ból cały czas występuje w mniejszym lub większym stopniu. Nie wiem gdzie się udać po poradę, jakie badania wykonać. Proszę o pomoc.
napisał/a: baneta4 2013-08-21 23:48
moze powinnas wykonac badania w kierunku bakterii...

moja mama kilka lat temu miala takie objawy, a teraz moj brat, robili badania w kierunku yersini
moze tez przeswietlic kregoslup trzeba...
napisał/a: kordian1 2013-08-22 09:15
Zobaczyć co się dzieje w kręgosłupie a zwłaszcza jeżeli przy takiej drobnej budowie ciała nosisz dzieci często to zmiany przeciążeniowe tudzież zwyrodnieniowe są bardzo prawdopodobne. Najlepiej jak pójdziesz do neurologa.