Bóle mieśni.

napisał/a: żółw 2015-12-27 21:02
Mam 36 lat , prowadzę sportowy tryb życia. pracuję fizycznie i ćwiczę dla przyjemności, biegam, troche boksuje na worku (ale od niedawna) i trenuje w domu z ciężarkami .
Brałem witaminy , kreatynę, HMB, białko i węglowodany.Od kilku lat mam małe problemy ze stawami, biorę na to glukozaminę i Collaflex.Rok temu zmagalem się z rwą kulszową, leki przeciw zapalne i ćwiczenia pomogły, ale odczuwam bóle jeszcze.
Ponad miesiąc temu, zauważyłem że bolą mnie mięśnie jakoś inaczej, tak jakby zakwasy nie schodziły, tylko się nasilały.Wydawało mi się jak by mięśnie mi nabrzmiały, ale nic mi nie puchło.Na początku tylko na górnych częściach rąk, z czasem wszytko się nasilało ,zaczynało się od przedramion aż po barki i obręcz barkową. Do tygodnia zeszło troche na nogi. Od 3 tygodni przestałem ćwiczyć, od 2 tygodni przestałem brać HMB I Collaflex, ponieważ myślałem że ma to związek z bólami, ale nadal mi dokuczają.Nie wiem czy ma to związek ale przed bólami pomagałem w przeprowadzkach i było tam dużo ciężkich rzeczy. Może wtedy przeciążyłem mięśnie, albo jest to skutkiem trenowania na worku bokserskim. Jestem silnym mężczyzną , a już cięższe zakupy sprawiają mi ból, pieczenie i bezsilność.Od dwuch dni pojawiło się kłucie głeboko w tricepsie. Proszę o pomoc, mieszkam za granicą a tu lekarze karzą brać pracetamol i odpoczywać.

Pozdrawiam.