Bóle łopatki u sportowca ponad rok

napisał/a: adrians 2009-12-20 12:32
Będę wdzięczny za jakąś poradę lub pomoc. Jestem aktywnym sportowcem amatorem (startującym w wielu zawodach). Od ponad roku mam duże problemy z łopatką. Mianowicie gdy śpię na lewym boku lub poćwiczę ciężarkiem tą rękę odczuwam bardzo duży ból pod łopatką czasem ten ból przechodzi również na ramię. Jest naprawdę bardzo uciążliwy i nieznośny. Po jakiś dwóch dniach oile nie nadwyrężam się przechodzi. Czasem również gdy biegnę długie dystanse po kilku kilometrach zaczynam czuć tą łopatkę.
Byłem już u kilku „specjalistów” , którzy nic specjalnego nie widzieli na prześwietleniu. Ponad miesiąc chodziłem na rehabilitację i też nic. Ostatnio zrobiłem sobie rezonans
Opis: „odcinek piersiowi kręgosłupa o zachowanej fizjologicznej kyfozie. Na poziomie Th4-Th5, Th5-Th6 i Th6-Th7 obecne są centralne wypukliny krążków międzykręgowych modelujące wiązadło podłużne tylne kręgosłupa i zmniejszające szerokość rezerwy płynowej podpajęczynówkowej kanału kręgowego. Kanał kręgowy prawidłowego kształtu i wielkości. Rdzeń kręgowy o prawidłowej intensywności sygnału”.
Co robić i jak się z tym uporać? Co to może być? Jestem z Łodzi.