bóle kręgosłupa Kręg-Clinic Poznań

napisał/a: kryspek 2012-06-25 09:37
Czy ktoś korzystał z Kręg-Clinic? Zamierzam się tam wybrać, bo od dłuższego czasu strasznie boli mnie kręgosłup, ale byłam już u kilku lekarzy i nic, więc najpierw chcę zapoznać się z daną kliniką zanim się tam udam. Czy uważacie, że chiropraktyka by mi pomogła? Czy ktoś korzystał z zabiegów chiropraktycznych?
napisał/a: jezebel1 2012-06-26 22:00
rozumiem, że chiropraktyką nie zajmują się ortopedzi, chociaż w nazwie występuje słowo "Klinika"
wszelkie zabiegi paramedyczne wykonywane przez kogokolwiek innego niż ortopeda lub rehabilitant po szkole medycznej są zakazane, mogą jedynie bardziej uszkodzić nieodwracalnie kręgosłup
madzixx
napisał/a: madzixx 2012-06-30 14:57
Ja tam byłam kilka razy z kręgosłupem. Zabiegi chiropraktyczne przeprowadzają tam fizjoterapeuci i ortopedzi z wyksztalceniem medycznym i kursami i szkoleniami z chiropraktyki. Zgadzam się że trzeba się upewnić czy dana osoba ma wykształcenie medyczne, bo często mozna spotkac wielu "kręgarzy", którzy nie mają żadnych kwalifikacji i mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc. Mnie po wiztytach w Krę-Clinic przestał boleć kręgosłup, bóle nie wracają i czuję sie o wiele lepiej.
napisał/a: mika201 2012-07-24 17:02
Byłem i polecam, pomógł mi odzyskać sprawność w nodze po wypadku. Profesjonalne podejście do pacjenta, zadowolony bylem z tej kliniki.
napisał/a: ajkaajka1 2012-08-28 21:45
zamierzam się tam wybrać, bo od regularnego biegania od jakiegoś czasu strasznie boli mnie kolano a lekarze nie wiedzą co mi jest. Kolezanka byla i polecala. Tylko mam pytanie, czy mozna tam zrobic tez usg?
napisał/a: gosiek_gos 2013-03-29 10:26
Witam tez zamierzam wybrać się do kreg clinic i w związku z tym mam pytanie - czy można się tam zapisać na NFZ czy tylko prywatnie. Ile się czeka na wizytę? jakie są godziny przyjęć - czy przyjmują tez wieczorami i w soboty? Pracuję do późna i dlatego wszystkie sprawy mogę załatwiać tylko wieczorami, co często z powodu godzin otwarcia rożnych miejsc jest niestety niemożliwe...
madzixx
napisał/a: madzixx 2013-04-30 12:35
buhanka napisal(a):Witam tez zamierzam wybrać się do kreg clinic i w związku z tym mam pytanie - czy można się tam zapisać na NFZ czy tylko prywatnie. Ile się czeka na wizytę? jakie są godziny przyjęć - czy przyjmują tez wieczorami i w soboty? Pracuję do późna i dlatego wszystkie sprawy mogę załatwiać tylko wieczorami, co często z powodu godzin otwarcia rożnych miejsc jest niestety niemożliwe...



Tylko prywatnie. Na wizytę czeka się krótko, nie pamiętam dokładnie ile, ale kilka dni. W tygodniu przyjmują do 20, w soboty nie wiem, ale tez długo. Na ich stronie http://www.kreg.com.pl/ jest opis wszystkich lekarzy i specjalistów którzy tam przyjmują. Ogolnei warto się tam wybrać, mój kręgosłup jest teraz jak nowy.
napisał/a: karinek1 2013-06-12 12:19
Na bóle kręgosłupa osób, które dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej zaleca się siedzenie na poduszce typu dynapad, która wymusza prawidłową postawę. Sama stosuję tę poduszkę na co dzień i pomaga mi na odcinek lędźwiowy kręgosłupa.
napisał/a: nnagietek 2013-12-03 20:21
Kryspina napisal(a):Czy ktoś korzystał z Kręg-Clinic? Zamierzam się tam wybrać, bo od dłuższego czasu strasznie boli mnie kręgosłup, ale byłam już u kilku lekarzy i nic, więc najpierw chcę zapoznać się z daną kliniką zanim się tam udam. Czy uważacie, że chiropraktyka by mi pomogła? Czy ktoś korzystał z zabiegów chiropraktycznych?


Tak i polecam to miejsce, bóle spowodowane rwą kulszową ustały, a rehabilitanci sprawili na mnie bardzo dobre wrażenie, profesjonalni i skuteczni.