bóle klatki + stan psychiczny ;(

napisał/a: Piotrek_uk 2006-11-28 00:43
Witam. Mam 23 lata. Od 2 lat przebywam za granica i praktycznie od tego czasu mam bóle w okolicach serca. Ból nie jest jakis wielki, tylko ze to nie daje mi spokoju psychicznego. Codziennie mysle o tym przez caly czas. Nie daje mi spokoju, boje sie ze moze mam jakas wade serca lub cos innego. Nigdy wczesniej nie mialem tego problemu. Aha dodam ze nie moge pic kawy, nie wiem czemu ale mialem 2 sytuacje kiedy to po kawie serce walilo mi jak wsciekle, slabo sie czulem, krecilo mi sie w glowie, mialem dusznosci, zimne poty itp. Ale to tylko po kawie. Od 2 lat nie pale, palilem jakies 5 lat. Moze to ma jakies znaczenie - przez ok. 3 lata gralem zawodowo w gre przez internet. Spedzalem duzo czasu przed komputerem i podczas takich rozgrywek internetowych dostarczalo mi to bardzo duzo adrenaliny,rowniez sie denerwowalem itp

Nie wiem co mam z tym zrobic. Bylem u lekarza w Polsce jakies pol roku temu i zrobilem sobie echo serca. Lekarz powiedzial ze wszystko jest wporzadku tylko mam jakies zaburzenia na tle nerwowym. Są dni kiedy wogole nie odczuwam zadnych dolegliwosci i smieje sie z mysli ktore mi przychodzily do glowy a za 2 dni spowrotem to wraca.

Czytalem na tym forum o nerwobolach. Moglbym powiedziec ze posiadam wszystkie objawy takich nerwoboli ale nie jestem pewny czy to to bo rowniez czytalem o chorobach serca i niektore objawy sie zgadzaly. Co powinienemn zrobic ? Tu za granica ciezko mi sie isc poradzic lekarza ? Bardzo Was prosze o pomoc, mialem kiedys normalne zycie a teraz przez to nie moge zyc normalnie, ciagle jakies paranoje i strach przed smiercia. :(

[ Dodano: 2006-12-01, 11:18 ]
Widze rzuciliscie sie z pomoca! Dzieki wlasnie tego mi trzeba było.
napisał/a: aduniaa1 2006-12-03 13:31
Hej
mam na imie ania i mam 22 lata
wiesz nie jestem kardiologiem i może nie wiele ci moge pomuc ale sama mam problemy z sercem i teraz coraz bardziej orientuje sie w tych sprawach
jedyne co moge ci poradzic to to żebys nie wierzył w samo echo
mi jakies 2 miesiące temu na podstawie echo lekarz powiedział ze to też są nerwy i dostałam tabletki tydzień temu byłam na echokardiograficznym i wyszły mi zmiany na sercu w środe ide na badania do szpitala.możesz sobie poczyta badabnie tee bo to jestem ja.ni można wieżyc jednemu lekarzowi i jednemu badaniu
mi przeż lata wmawiano że to są nerwy a tu psikus jedno badanie no i pech szpital podejrzana wada serca.mam doła boje sie strasznie ale wiem nie maw wyjscia życze powodzenia.łącze sie ze wszystkimi młodymi ludzmi którzy mają takie problemy bo to jest okropne ja to wiem pozdrowionka
napisał/a: Piotrek_uk 2006-12-07 11:09
Dziekuje Ci Aniu ;) W chwili obecnej nie dam rady wybrac sie na badania. W Polsce bede dopiero na wakacje i wtedy bede mogl sie zbadac. Jak narazie trzymam sie, nie mialem bólów juz jakis tydzien. Troszeczke mnie to uspokoiło, ale tak czy siak bede sie badal. Pozdrawiam i zycze dobrych wynikow lekarskich.