Bóle głowy

napisał/a: sandra7 2006-11-11 15:41
czy przy bolach głowy stosuje sie topamax?? -to moje 3 pytanie mam nadzieje ze te w koncu uda mi sie wysłac ...chyba robie coś źle
Poszło wiec uzupełnie-od ok pół roku cierpie na uciskowe bóle głowy w badaniu rezonansu magnetycznego wyszło mi cytuje "W obrębie przykomorowej istoty białej płata skroniowego lewej półkuli mózgu, w pobliżu pogranicza z płatem potyliczym,separuje się kilkumilimetrowe,szczelinowate ognisko o podwyższonym sygnale w obrazach T2,PD oraz FLAIR i nieco obniżonym sygnale T1.Zmiana ta ma niespecyficzny,raczej naczyniopochodny charakter.Pozostałe nad- i podnamiotowe struktury mózgu bez zmian.Układ komorowy prawidłowy."Lekarz zalecił mi Topamax -mam dojsc stopniowo do dawki 50mg rano i 50mg na noc - jestem na etapie 25mg i 25 mg biore juz drugi tydzien jest coraz gorzej - objawy sie nasilają a u lekarza mam sie nie pokazywac jeszcze przez 6 tyg zaczynam miec wątpliwosci co do wyboru i leku i lekarza ...ale moze sie myle ...czy mi ktos pomoze
w ulotce leku nie znalazlam przeciw bolowego zastosowania

[ Dodano: 2006-11-16, 00:23 ]
hmm ...wiec jednak nie zagladają tu lekarze ...albo ci co zagladaja nie znają się na wynikach rezonansu i nie znają topamaxu...szkoda miałam nadzieje ze mi ktoś pomoże :(