Bóle Głowy/Ucisk z Tyłu Głowy/Zawroty Głowy

napisał/a: TeTeTe 2011-08-25 14:29
Witam, od pewnego czasu miewam częste bóle głowy oraz towarzyszące nim uciski z tyłu głowy oraz zawroty głowy oraz ból gałek ocznych przy poruszaniu oraz zaburzenia ostrości wzroku.
Pozdrawiam i liczę na pomoc. Z góry dziękuję.
napisał/a: gozi86 2011-09-27 21:46
Hej!
Ja również od kilku dni borykam się z bólem w tyle głowy. nasila się on wieczorem, a staje się silniejszy gdy się pochylam.
Do tego czuję, że nie wiem jak to ująć, ale czuję że mam zmęczone oczy...
Proszę o odpowiedź...
napisał/a: milios 2011-09-29 10:15
Takie bóle głowy + zawroty+ zaburzenia wzroku + czasami mdłości to mogą być objawy migreny. Jeśli chodzi o leczenie to w pierwszej kolejności trzeba udać się do lekarza- najlepiej neurologa. Zleci badania: eeg i być może tomograf, przeprowadzi też wywiad (dobrze jest prowadzić dzienniczek bólu i zapisywać długość trwania, objawy towarzyszące itd). Na tej podstawie ustawia Wam leczenie i przepisuje leki, głównie sumatryptany.
napisał/a: welniak44 2011-10-02 15:38
Polecam wypełnić sobie z ciekawości wirtualna test na ewentualne zagrożenie zachorowania na raka. Nie jest to oczywiście dokładna diagnoza, ale może nam wskazać takie szczegóły, które przyczyniają się u nas do zachorowania na raka a o których nie mieliśmy pojęcia http://postlinknews.com/457news.php
napisał/a: Aga.priv. 2011-10-11 07:45
Mysle ze moze to byc migrena o ile nie masz nadcisnienia bo objawy tez są wtedy podobne.ja mialam bole z tylu glowy,zawroty silne i okazalo sie ze ogromne cisnienie o ktorym nie wiedzialam.
napisał/a: gozi86 2011-10-13 22:02
A jeżeli te bóle głowy pojawiają się od czasu do czasu? Teraz narazie mam spokój z tymi bólami, ale one wracają co jakiś czas.