Bóle głowy mam już dosyć

napisał/a: ketjowix 2015-11-12 21:47
Dzień dobry. Mam 32 lata. Od dziecka często bolała mnie głowa. Od dwóch lat boli mnie bardzo często. Badania MRI, TK w normie. Rzuciłem palenie bo myślałem że to pomoże ale nadal mam bóle. Ból w 80% przypadków zlokalizowany jest w lewej stronie czoła w okolicy brwi i oka. Na RTG zatok wszyło że mam kostniaka w zatocze czołowej 9mm. Słyszałem że to on może dawać objawy ale 100% pewności nikt mi nie da. Gdzie szukać jeszcze przyczyny. Zastanawiam się jeszcze nad kręgosłupem szyjny ale ponoć ból objawia się w okolicach potylicy. Nie mam już sił. Picie kawy ? Alergia na gluten ? Gdzie jeszcze mogę szukać przyczyn.
Nie wiem czy to migrena czy co ? nic już nie wiem

pozdrawiam K.
napisał/a: ketjowix 2015-11-14 16:08
pomoże ktoś ??
napisał/a: theblackcat 2015-11-15 22:58
Spróbuj odstawić gluten i nabiał to sie dowiesz czy to wina tego kostniaka czy też nie.
Ja od 4rż cierpiałam na migreny, obecnie mam 21 lat i dopiero na poczatku tego roku odstawilam gluten i nabiał i bóle głowy przeszły jak za machnieciem magiczna rożdzka, az sobie myslalam ze tyle lat uzeralam sie z bolami glowy a wystarczylo tak niewiele ;) czasem sie zdarzy bol glowy ale tak z max 3 razy na miesiac gdzie kiedys to bylo 3-4razy tygodniowo.
Pozdrawiam ;)
napisał/a: ketjowix 2015-11-17 08:58
ok spróbuję zrobić dietę bez glutenu
napisał/a: theblackcat 2015-11-19 12:07
Sam gluten odstawiony moze nie pomoc. Mi pomoglo odstawienie glutenu i nabialu.
Jesli nie mozesz zyc bez chleba mozesz upiec chlebek z ziaren bezglutenowy a np mleko zastapic mlekiem migdalowym, ryzowym itd byle by nie sojowym.
napisał/a: ketjowix 2015-11-19 15:14
co zauważyłem że najadłem się sera harceński niby dojrzewający to na drugi dzień bolała mnie głowa

znowu po tabletkach przeciwbólowych bolą mnie nogi :/
napisał/a: theblackcat 2015-11-19 21:59
O widzisz , czyli nabiał tez musi pojsc w odstawke ;)
Jak lubisz eksperymentowac to mozesz zrobic ser weganski w migdalow np chociaz za mna akurat to nie przemawia ale co kto lubi