bole brzucha

napisał/a: edytka4 2008-02-13 17:23
Witam
Mam taki mały problem od jakiegoś czasu mam bóle w prawym boku brzucha, a do tego dochodzi jeszcze klucie i ciepło. Ten ból i kłucie nie występuje cały czas tylko pojawia się nagle i niespodziewanie kilka razy dziennie a czasami i w nocy. Nie dawno miałam wykonywany zabieg przepukliny pachwinowej lewostronnej ale nie sadzę żeby to było przyczyną moich dolegliwości. Proszę o radę i pomoc.
napisał/a: edytka4 2015-06-20 22:57
okazalo sie ze to byla torbiel jajnika
napisał/a: renia777 2015-06-25 13:35
Witam,
W 2009 roku miałam operację na wyrostek robaczkowy (ostre zapalenie wyrostka robaczkowego wielkość 0,47mm). Cięcie było pionowe na ok. 10cm (lekarze nie wiedzieli co to dokladnie jest, bo leczyli mnie na zapalenie pęcherza). 2 tygodnie po operacji wylądowałam ponownie w szpitalu, gdyż gorączkowałam i wtedy dopiero wykazało z moich badań że miałam ostre zapalenie wyrostka. W 2012 roku urodziłam dziecko i od tego czasu zaczęły się bóle w okolicy blizny i trwają do dzisiaj. Miałam już robione różne badania i ginekologiczne (usg) i zwykłe usg jamy brzusznej oraz tomografię komputerową jamy brzusznej i z badań wynika, że wszystko jest dobrze, ale ból z dnia na dzień jest coraz większy. Lekarze wykluczają sprawy ginekologiczne, czyli torbiel na jajniki. Chirurg wyklucza przepuklinę i zrosty po operacji. Ból jest czasem tak silny, że bez leków przeciwbólowych nie da rady wytrzymać. Często też ból promieniuje do prawej pachwiny, a podczas miesiączki w okolicy blizny jest wyczuwalna tak jakby gula wielkości ok. 2 cm. Po miesiączkach ta gula jest gorzej wyczuwalna.
Proszę o pomoc, bo lekarze nie wiedzą co to może być.