bole brzucha

napisał/a: tv_lover 2007-09-13 10:54
Witam, prosze pilnie o pomoc w sprawach zdrowotnych, nie dotycza one mnie ale mojej dziewczyny. Od kilku dni lezy w szpitalu gdzie przeprowadzane sa badania, jej objawy to bole brzucha (miala gastroskopie, lekarze zauwazyli pewne zmiany, pobrano jej 4 wycinki, lecz wyniki maja byc za 3 tygodnie:( ), bole brzucha odczuwa juz od lipca (dzisiaj 13 wrzesien), od jakiegos czasu cierpi na biegunki(choc odkad jest w szpitalu kal z plynnego zmienil sie na stala konsystencje), co wazne nie stracila apetytu, nie chudnie, nie pali papierosow (palila wczesniej przez pewien czas, lecz w niewielkiej ilosci), nie naduzywa alkoholu, inne przyczyny to stres. Ostatnio miala tez nieregularne cykle miesieczne (w tym ostatni trwajacy ponad 10 dni, badania wykluczyly powiklania natury ginekologicznej). Co do goraczki to ostatnio miala stan podgoraczkowy (niewiele ponad 37), cierpi tez na bol gardla i kaszel. W szpitalu miala badania krwi (nie wykazaly zadnych wiekszych odstepstw, lekarze byli zaniepokojeni troche wynikami moczu, choc moze to miec zwiazek z ostatnim cyklem, ktory niedawno sie skonczyl). Miala juz wyjsc do domu, lecz lekarze postanowili zrobic ponownie wszystkie badania. Prosze o pomoc, co jej moze byc, jaka szansa ze to nie jest to najgorsze???? Prosze piszcie do mnie na mail (tv_lover@wp.pl) za kazda pomoc z gory dziekuje.