Bóle brzucha, krew, jasny stolec

napisał/a: houna 2014-03-04 10:14
Zacznę od początku, od lat borykam się z dość częstymi bólami żołądka. Bóle te zwaliłam na stres i kiepską dietę, przeszły na dłużej kiedy usunięto mi woreczek żółciowy, ale niestety jakiś czas temu powróciły.

Są to bóle chyba głodowe. W pewnym momencie ściska żołądek i przejdzie samo, po kawie bądź po zjedzeniu czegoś najlepiej kalorycznego. Czasem miesiąc się nie powtórzą, a czasem miewam je kilka dni z rzędu.

Dietę niestety wciąż mam kiepską, a stres jest ze mną w stałym związku. Wydaje mi się, że do tego nałożyła mi się depresja ( ahh wiosno, jak ja Cię kocham ).

No i... od kilku dni, po każdym większym posiłku od razu lecę do toalety, mam biegunkę. Wczoraj wieczorem, było to samo, ale po wypróżnieniu zauważyłam krew na papierze. Krew świeża, jasna. Raczej nie było jej w stolcu, choć ciężko to było zauważyć. Krew nie leci sama, ale za każdym razem po próbie załatwienia się, pojawia się jej troszkę na papierze, pewnie z kilka kropel.
Wystraszyłam się strasznie, nie wiem czy to ze strachu, ale zaczęło mnie już boleć wszystko, podbrzusze i żołądek, miałam uczucie przepełnienia, nie wiedziałam czy nie zwymiotuje ( tu dodam, że całkiem niedawno dość bliska mi osoba odeszła na skutek silnego krwotoku do układu pokarmowego i prawdopodobnie z tego powodu czułam jak mi się żołądek wypełnia krwią, ból psychiczny w pełni prawdziwy ).

Jak wstałam, krwi nie było. Odrobinę bolało mnie podbrzusze i chwila minęła zanim udało mi się załatwić. Załatwiłam się na miękko, ale nie rzadko. Jednak stolec był biały lub jasny. Później znów pojawiła się krew. W tej chwili wciąż czuję dyskomfort w podbrzuszu...

Do lekarza się umówiłam, jednak mimo wszystko chętnie przeczytam opinie. Nie wierzę że komplet badań zrobią mi wcześniej jak za 2 miesiące :/ .. Do lekarza 1 kontaktu idę jutro.

Mam 26 lat.

Pozdrawiam i dziękuję za sugestie.