Bolące stopy

napisał/a: Marek130660 2015-02-02 23:24
Witam i przepraszam że piszę właśnie tu ale nie wiem jaki specjalista zajmuje się takimi problemami. Odrobinkę czytałem i dowiedziałem się że może to być spowodowane kręgosłupem a że 1,5 roku temu miałem usuwaną przepuklinę kręgosłupa lędźwiowego to właśnie pomyślałem że jest to odpowiedni dział. Mam 54 lata i miałem ogromy ból kręgosłupa. Dochodziło do tego że po przejściu 100m musiałem zatrzymać się kucnąć i po chwili mogłem przejść kolejne 100m. Stać w miejscu też nie mogłem ponieważ pojawiał się ten sam ból i to skłoniło mnie do zabiegu. Dodam jeszcze że mam także problemy z kręgosłupem szyjnym. Odważyłem się tu zapytać ponieważ od pewnego czasu pojawia się u mnie ból stóp i kostek. Po kilku godzinach chodzenia staje się tak mocny że ciężko mi się poruszać a gdy usiądę i wyciągnę na 3-4 godzinki nogi i trzymam je w gorze ból staje się do zniesienia i praktycznie można już funkcjonować. Chciałem zapytać do jakiego specjalisty mam się udać bo mam nadzieję że może można zapobiec temu jakimiś środkami.

Pozdrawiam Marek