Bolące nogi

napisał/a: student_n 2013-08-08 21:12
Mam 22 lata, powadzę umiarkowanie aktywny tryb życia i od jakiegoś czasu wstaję rano z łóżka z bolącymi nogami, a właściwie od łydki do stopy. Nie jest to ból związany np. z uderzeniem, ale coś jakby uczucie ciężkich nóg. Przez dzień czuję głównie opuchnięte stopy, chociaż nie wyglądają inaczej. Zastanawiam się nad lekami reklamowanymi w telewizji, ale być może jest to inny problem. Czy ktoś może mi poradzić w tej sprawie?
napisał/a: med_stud 2013-08-16 00:06
Powinieneś zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać morfologie plus badanie ogólne moczu, może kreatynine. Raczej nie powinieneś tego lekceważyć.
napisał/a: Ell 2013-08-16 09:02
student_n napisal(a):Mam 22 lata, powadzę umiarkowanie aktywny tryb życia i od jakiegoś czasu wstaję rano z łóżka z bolącymi nogami, a właściwie od łydki do stopy. Nie jest to ból związany np. z uderzeniem, ale coś jakby uczucie ciężkich nóg. Przez dzień czuję głównie opuchnięte stopy, chociaż nie wyglądają inaczej. Zastanawiam się nad lekami reklamowanymi w telewizji, ale być może jest to inny problem. Czy ktoś może mi poradzić w tej sprawie?


od reklam sie trzymaj z daleka. Trzeba znalezc przyczyne i wyleczyc niz niwelowac objawy/bol