Bolące i przekrwione oko

napisał/a: Kasienka84 2007-09-03 13:32
Wiem że już były posty o komputerze i wzroku jednak nie znalazłam tam odpowiedzi dla siebie i zakladam nowy.

Tak więc od pond roku jestem kasjerką i po 8 godzin dziennie ciagle patrze w monitor, jest to nei uniknione, chwil przerwy mam malo wiec wiele nie dopoczne.

Jakiś czas tmeu darło mnie oko, taki dzinwy ból i aż glowa bolala. Dodam że mam astygmatyzm ale nie dużą wadę. Poszłam do okulisty, stwierdził że jest w porządku i astygmatyzm tu nie ma nic do tego i al krople do oko co bolalo i takie do nawilzania w ciagu pracy i kazal wykluczyc u laryngologa i stomatologa ogniska zapalne.

Ognisk zapalnych nie mam żadnych bo byłam u alryngologa i stomatologa. Krople pomogły na jakis czas. a Teraz od kilki dni drze mnie to samo oko. Jest przekwione i dziwnie boli i maa czerwona plamka koło tęczówki na bialku.

Dodam że jeśli mama wolnei weekend to nie ma problemu zoczami i mnie nie bola. Pracę zmieniać będe za jakiś czas.

Czy to faktycznie od komputera może być czy jednak to cos innego i co może być pomocne. Czy udac się do okulisty i wziac zwolnienie na kilka dni z pracy ic zy to pomoże zaalgodzić obecny stan?

bede wdzieczna za odpowiedz