Boląca wątroba , podbrzusze (lewa strona).Po zabiegach ERCP

napisał/a: Gabi_AM 2007-01-30 19:59
Witam.
Mam pytanie w sprawie bolącego podbrzusza , wątroby . Niedawno mialam przeprowadzone dwa zabiegi ERCP , pierwszy gdzie usunieto kamienie , przy drugim (podejrzenie ponownie kamieni) przeplukano tylko przewody zolciowe . Niestety nadal po zabiegach mam bolesci . Aktualnie biore leki : Essentiale Forte (3x dziennie) , Duspatalin 135mg (2x dziennie) , Controloc 20 (1x dziennie) i Amotaks 1g (2x dziennie przez 8dni) , mam w zwiazku z tym pytanie poniewaz mam obawy co do tych lekarstw , czy nie dzialaja one negatywnie na organizm jezeli biore je z odstepami jednak wszystkie w tym samym dniu ? Byc moze moglby ktos polecic inny dobry lek , najlepiej naturalny ?
Slyszalam o nasionach ostropestu , jednak czy sa one skuteczne ?

Licze na odpowiedz , pomoc . Z gory dziekuje !

ps. stostuje diete przy chorobach trzustki i drog zolciowych , jak narazie malo co pomaga.
napisał/a: Peter 2007-01-31 12:40
Masz info na PW.
napisał/a: Joon 2007-02-01 16:59
Otrzymujesz leki, które daje się na dolegliwości związane z jelitem drażliwym- wiem, bo sama je brałam- niestety nie są skuteczne (przynajmniej w moim przypadku i ztego co sie zorientowałam u ludzi z ZJD też wielu nie pomaga).
Pozdrawiam
napisał/a: Gabi_AM 2007-02-01 18:39
Dziękuje za zainteresowanie . Mam nadzieję że znajdzie się osoba która już ma ten problem za sobą . Pozdrawiam serdecznie !
napisał/a: adam65 2007-02-04 15:08
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania
napisał/a: ewka4 2007-02-24 20:59
Gabi_AM napisal(a):Mam pytanie w sprawie bolącego podbrzusza , wątroby

proponuje jeść OSTROPEST zmielony w młynku 2 x dziennie łyżeczkę - boire i po 1 m-cu jest poprawa, naprawde pomaga
napisał/a: Alexa2 2007-02-25 11:00
Czytalam o metodzie BEFT prof.Piotrowicza .
Czy jest to leczenie wiarygodne?
Bardzo ostroznie podchodze do takich nowinek , tym bardziej , ze problem nie dotyczy mnie bezposrednio , a mojej Mamy.
Szukam desperacko jakis informacji , for dyskusyjnych , ludzi , ktorzy maja do czynienia z zapaleniem wirusowym typu C i marskoscia w poczatkowym stadium.
Mama moja przeszla biopsje w klinice w Sosnowcu , a obecnie zostala skierowana do poradni hepat. w Bytomiu. Zostanie przyjeta dopiero we wrzesniu. Czy to jest normalne? Zadaje sobie rowniez pytanie , czy jest normalne ,ze sosnowiecki lekarz nie kladzie nacisku na diete.

[ Dodano: 2007-03-04, 16:08 ]
czy to jest normalne , ze postow pana tai hi wo i pani dr queen nie widze? widze Wasze avatary , linki i nic poza tym. I tak we wszystkich tematach.
napisał/a: pikpik81 2008-04-20 09:39
Mam pytanie: gdzie w województwie śląskim i małopolskim wykonuje się endoskopem ERCP.