Boląca pręga na żebrach- żyła?

napisał/a: mena515 2015-03-31 21:38
Witam.
Od jakiegoś czasu bolał mnie tułów po lewej stronie , tak jak by żebra od dołu do piersi. Ból był chwilami mocny, przypominał zakwasy mięśni, tylko trochę inaczej się rozchodził i na razy czuć było takie kłucie. Lekarz nic nie stwierdził. Teraz ból się zmienił. Nie jest już taki rozlany. Kiedy stojąc prosto wyciągnę lewą rękę do góry i zrobię taki skłon lekki w bok z ręką nad głową, wzdłuż miejsca gdzie boli z góry, do dołu od piersi do nawet poniżej dolnego żebra czuję palcami pręgę taką twardawą. To ona boli. Jest namacalna już nie tylko w tej pozycji. Ale kiedy to nacisnę, lub tak właśnie się wygnę, to kłuje. Co to może być? Pomyślałam, że to żyła jakaś... do lekarza zapisałam się znowu na czwartek...Niepokoję się bo nie mam pojęcia co się dzieje.
To trwa ok 3 tygodni.
napisał/a: adrian1234 2015-12-21 16:30
Dzień dobry,

czy może Pani powiedzieć jak skończyła się opisana przez Panią powyżej dolegliwość? Miesiąc temu poddałem się zabiegowi usunięcia ginekomastii i mam identyczne objawy. Bardzo proszę o informację.
napisał/a: mena515 2017-11-28 23:22
Sto lat mnie tu nie było. Odpowiedź zbyt późna zapewne. Wszystko się rozeszło. Lekarz mnie zignorował. Pręga jakby stopniowo zaniknęła. Ale od tamtego czasu jestem śpiąca, apatyczna, mam częste bóle głowy... Nie wiem czy to się jakoś wiąże, ale lekarze mają zawszę wytłumaczenie. Jako że morfologia jest w miarę ok, nikt nie traktuje mnie poważnie. A jak u Pani się zakończyła choroba?