boląca łechtaczka

napisał/a: Wariv 2011-12-18 14:23
Witam.
problem dotyczy mojej partnerki i chciał bym jej w tym pomoc.
moja partnerka ma 20 lat i nigdy nie miała stosunku płciowego.
odczuwa ból przy pieszczotach łechtaczki, pieszczoty były bardzo delikatne. nawet przy delikatnych pieszczotach językiem po chwili pojawia się ból.
zwierzyła mi się ze ten problem ma od dawna i nawet przy próbach masturbacji po chwili pojawia się u niej ból odbierający cala przyjemność, dlatego tego nie robi.
czy to normalne, czy wymaga konsultacji z lekarzem? moja partnerka nigdy nie odwiedzała ginekologa, twierdzi ze nie ma żadnych problemow, regularna miesiączka itp.
poproszę o jakieś porady.
napisał/a: Karola_24 2011-12-18 18:06
choroba to raczej zadna nie jest, niektore kobiety tak maja, ze ich lechtaczki sa bardzo wrazliwe, trzeba poprostu unikac bezposredniego ich dotykania, moze podczas stosunku lekkie posrednie jej pobudzenie sprawi przyjemnosc. A do ginekologa moze warto sie wybrac, wizyta kontrolna nie zaszkodzi w tym wieku...a raczej bylaby wskazana.
napisał/a: ~Anonymous 2011-12-18 18:30
dziewczyna ma już tyle lat, że powinna regularnie odwiedzać ginekologa- tak jak wspomniała koleżanka wyżej.
Co do bólu to może to być nadwrażliwa łechtaczka. Jeżeli dziewczyna wykluczy problem zdrowotny to nie pozostaje Wam nic innego jak tylko trenować.
Na początku będzie jej to sprawiało ból, a z czasem łechtaczka się "przyzwyczai". Tutaj pole do popisu masz Ty. Pytaj ją co nie sprawia jej bólu i próbujcie.
napisał/a: Wariv 2011-12-19 23:11
dzięki za porady