Ból żołądka a tabex

napisał/a: zuzanna1232 2009-10-27 21:40
Witam! Od 2 miesięcy mam problem z żołądkiem. Podejrzewam, że ma to związek z lekiem wspomagającym rzucanie palenia- Tabexem. W zeszłym roku, gdy rozpoczynałam kuracje tym lekiem miałam identyczne objawy. Przez 10 dni kuracji wszystko było ok, potem rozpoczęły sie problemy żołądkowe- czulam lekki ucisk w dołku, miałam wzdęcia, gazy, czulam jak mi się wewnątrz "przelewa". Przerwałam kuracje, powoli wszystko dochodziło do normy. W tym roku znów postanowiłam sprbować i znów wzięlam tabex, objawy się powtorzyly, ale ja brałam go nadal. Dopiero po ponad 40 dniach postanowilam wrócić do palenia. Ustały problemy ze wzdeciem, gazami i przelewaniem. Został ucisk w dołku- jest to ból zmienny- czesto odczuwam do jako kurcze i wtedy trudno mi się poruszać. Gdy stosuje diete, bywa, ze nie czuje nic przez 2-3 dni, ale gdy tylko zjem coś tłustszego, to na następny dzień znów boli. Boje się, że to może być rak żołądka... Zaznaczam, że mam apetyt, nie chudnę, moje stolce są normalne. W przeszłości miałam wrzody żołądka (wyleczone). Pozdrawiam