Ból zęba rok bo leczeniu kanałowym (zdjęcie RTG)

napisał/a: pijey90 2014-11-04 19:25
Witam, może przejdę od razu do rzeczy, sprawa tyczy się mojej mamy, rok temu miała robione leczenie kanałowe górnej dwójki, 2 dni temu ząb zaczął boleć, ból był tak silny że wczoraj zdecydowała się jechać wieczorem do pani stomatolog prywatnie (innej niż poprzednia), ta skierowała ją na zdjęcie RTG. Następnego dnia doszła jeszcze opuchlizna, mama pojechała zrobić zdjęcie, lekarz powiedział jej że widzi coś na zdjęciu i jest to prawdopodobnie kawałek jakiegoś przyrządu dentystycznego (nie znam się na poprawnych nazwach takich narzędzi) i że jeśli jest coś takiego to powinien być zrobiony jakiś dodatkowy kanał.
[attachment=0:1qz0espu]Scan.jpg[/attachment:1qz0espu]
Następnie pojechała do pani która wykonywała ten zabieg i ta nie przyznała się do jakiegokolwiek zaniedbania i tłumaczyła się że to tylko jakieś włókno podtrzymujące nie wiem dokładnie ale osoby zainteresowane na pewno wiedzą o co chodzi. Niestety po 1,5 godzinnym robieniu "czegoś" (chyba tego dodatkowego kanału) stwierdziła że niestety ząb musi usunąć... za wizytę nie zażądała zapłaty i powiedziała że może dać zniżkę na wykonanie implantu... i tu kończy się cała historia... przepraszam za brak szczegółów ale nie byłem tam osobiście pisze tylko to co usłyszałem od niej.

Chciał bym uzyskać Państwa opinie na temat zdjęcia czy faktycznie coś na nim jest nie tak i czy coś jeszcze można zrobić z tą sytuacją, wg mnie jeśli zrobiła zabieg niewłaściwie powinna pokryć 100% kosztów za wstawienie implantu ale oczywiście mogę się mylić
z góry dziękuje za pomoc i przepraszam że tak się rozpisałem:)
pozdrawiam