Ból zęba po leczeniu kanałowym.

napisał/a: oleander2 2015-04-30 21:29
problem dotyczny zęba nr 8.jeden lekarz ledwo odszukany "podjoł się" leczenia i na drugiej wizycie wypisał skierowanie na rwanie.oczywiście na NFZ.każde g**** jest za darmo.tłumaczył że kanały są zbyt zakręcone.mikroskopu nie użył.a inny chciał wziąć za jedną wizyte 2000zł.nie wiadomo ile razy trzeba powtarzać reendo aby zaczeło sie wreszcie w kości goić?czy niema możliwości mimo bulenia za kolejne reendo sie nie zagoi i trzeba rwać?
napisał/a: wikam2 2015-04-30 21:33
Nie rozumiem czego tyczy się odpowiedź Twoja.
Jak się leczysz na NFZ czy "za grosze" to na lepsze urządzenia nie licz., Niestety.
Masz problem z bólem zęba po leczeniu? Bo jak nie to tematu nie kontynuujmy.
napisał/a: oleander2 2015-04-30 21:43
dokładnie.mam problem z bólem zęba po leczeniu kanałowym.ściślej po opracowaniu kanałów bo żadnej gutaperki,sealera czy włókna szklanego tam niema.tylko fleczer z pseudoantybiotykiem który ciągle sie wykrusza,ja go połykam i powoduje bóla żołądka.druga ósemka po przeciwniej stronie również boli i jest jeszcze nie strepanowana.do tego wyrosła niemal poziomo.i czwórka kwalifikująca sie do reendo bo lekarka nie dociągneła.najśmieszniejsze to że ta czwórka nie boli.tzn kość pod nią.
napisał/a: wikam2 2015-04-30 21:46
No to jak długo ten fleczer już nosisz?
napisał/a: oleander2 2015-04-30 21:48
3 tygodnie.musze czekać do 10ego na wizyte u innego lekarza który mówił ze w jego gabinecie nie wyrywa sie zębów.najlepsze to że to "antybiotyk"a ból nie ustępuje i często nie daje spać
napisał/a: wikam2 2015-04-30 21:56
Moment....ten ząb Cię boli tak?
Dentysta przewiduje/przewidywał kanałówkę do leczenia w ilu etapach?
napisał/a: oleander2 2015-04-30 22:03
dokładnie.całeszczęście że w kilku etapach może tak być nie powinno ze wzgledu na szybki rozwój bakterii jednak na raty lepiej sie płaci.jeden chciał na raz 2000zł i nie robi etapami tylko całośc na raz.jedna wizyta od znieczulenia i trepanacji do końcowego zaplombowania po założeniu gutaperki i sealera.śmiszne poprostu.w ilu etapach niemam bladego a już mam za sobą 2 etapy z czego pierwszy 3 godziny rozwiercanie,przypalania zęba palnikiem i klnięcia przez dentyste na czym świat stoi.młody to niedouczony.
napisał/a: oniOn 2016-01-26 11:23
Witam
A ja właśnie wróciłem od dentysty i mi się wydaje że trafiłem na naciągacza.
A mianowicie poszedłem do dentysty ponieważ wypadła mi plomba pomiędzy zębami a dokładniej między 7-8 dentysta miał ją wyciągnąć i wymienić.
Po wyciągnięciu plomby zaczął coś tam wiercić gdy już przestał stwierdził iż ząb jest do leczenia kanałowego a on za to żąda 350 zł.
Nie podjąłem żadnej decyzji i na całego zęba założył mi jakiś biały opatrunek w formie jakiejś mazi która się utwardziła.
Czy to normalne czy nie proszę o szybką odpowiedz.
napisał/a: tykatka 2016-03-25 15:22
Jakoś bardzo dużo zapłaciłaś!
A skąd jesteś?
W Krakowie jest taka klinika- http://dentiumclinic.pl/ gdzie bardzo fajnie lecza zęby.
Przyjmuje tam bardzo fajna kobieta. Nazywa się Anna Czeluśniak. Polecam na przyszłość
napisał/a: nataliaa201 2016-08-09 18:55
Powiem szczerze, że trochę dużo zapłaciłaś, miałam kilka razy tego typu zabieg, wykonywałam go w http://www.noadental.pl. Jestem zadowolona, właściwie przeprowadzony zabieg i co najważniejsze bez komplikacji, znieczulenie też ok dobrane. Ząb jest martwy więc nie powinnaś odczuwać bólu.