Ból za mostkiem podczas połykania i kaszlu

napisał/a: asiq83 2016-11-09 16:57
Witam. Bardzo proszę o pomoc. W czwartek w ubiegłym tygodniu miałam chirurgicznie usuwaną dolną lewą ósemkę. Była dość trudna do usunięcia. Po zabiegu otrzymałam antybiotyk Clindamycin-MIP 600. W sobotę rano pojawiła się temperatura 38 stopni. Kontrola u dentysty nie wykazała niczego niepokojącego. W ciągu dnia pojawił się ból za mostkiem podczas przełykania (w momencie, gdy płyn lub pokarm a takze ślina przechodzi przez to miejsce). Na pomocy doraźnej stwierdzono refluks i przepisano leki. W niedziele bez zmian plus dodatkowo ból podczas kaszlu. Ponowna wizyta na pomocy doraźnej i podtrzymanie diagnozy. Lekarz rodzinny zlecił gastroskopię. Zrobiłam ją dzisiaj i wszystko jest ok. Żadnych zmian w przełyku, żołądku itp. Boli nadal. Kolejna wizyta u rodzinnego w poniedziałek. Czy ktos z Państwa ma pomysł, co to może być? Może przed wizytą warto wykonać jeszcze jakies badania żeby szybciej wykryć przyczynę? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź bo praktycznie od soboty niewiele jem i piję przez ten ból :( z góry dziękuję i pozdrawiam