Ból z tyłu kolana przy prostowaniu.

napisał/a: marta19781 2011-01-09 22:36
Witam. Przy wstawaniu / prostowaniu z tyłu boli mnie kolano. Przy krótkim zgięciu kolana i wyprostowaniu odczuwam silny ból. Co mam zrobić ? Co to może być ? Proszę o poradę.
napisał/a: Akwilin 2011-01-09 22:40
Byłaś może nie dawno w ciąży ? albo twoja praca jest na stanowisku stojącym ? ( np. stanie za kasą etc. )
napisał/a: marta19781 2011-01-09 22:46
Akwilin napisal(a):Byłaś może nie dawno w ciąży ? albo twoja praca jest na stanowisku stojącym ? ( np. stanie za kasą etc. )
w ciązy byłam 2 lata temu, moja praca nie jest stojąca.
napisał/a: Akwilin 2011-01-09 22:57
Myślę , że jest to jakieś nadciągnięcie mięśnia podkolanowego , czy po prostu jego nadwyrężenie , nie widzę innej opcji.
Polecam zastosowanie opaski uciskowej na kolano , można w niej normalnie chodzić i wszystko , ona tylko podtrzymuje to i owo , co pozwala odpocząć po części mięśniom , mogłabyś też posmarować nogę altacetem w okolicy całego kolana , ale to pod warunkiem , że nie karmisz już piersią swoich maluchów.
napisał/a: marta19781 2011-01-09 23:06
Akwilin napisal(a):Myślę , że jest to jakieś nadciągnięcie mięśnia podkolanowego , czy po prostu jego nadwyrężenie , nie widzę innej opcji.
Polecam zastosowanie opaski uciskowej na kolano , można w niej normalnie chodzić i wszystko , ona tylko podtrzymuje to i owo , co pozwala odpocząć po części mięśniom , mogłabyś też posmarować nogę altacetem w okolicy całego kolana , ale to pod warunkiem , że nie karmisz już piersią swoich maluchów.
Dziękuje bardzo za poradę , napewno skorzystam