Ból z lewej strony podniebienia

napisał/a: edytagd 2009-10-17 22:01
Witam !!Chciałabym się kogoś poradzić , ponieważ od kielku miesięcy mam dosyć męczący problem , otóż od ponad pół roku męczy mnie ból z lewej strony gardła i z lewej strony podniebienia ale tak jakby w środku gdzieś miedzy przewodem nosowym a tylnia ścianą gardła .Od pewnego czasu objawy nasiliły sie , mam stale zatkaną lewą dziurkę od nosa-dodam że jakaś część powietrza dochodzi do tej dziurki lecz bardzo niewiele . boli mnie w lewym uchu , czasem jakby lewy oczodół .... naprawde dziwne uczucie ... czasem tez głowa mam problemy z połykaniem np teraz bo objawy sie od wczoraj nasiliły ... przy piłykaniu czuje szczypanie -nie mam pojęcia co to jest !! Proszę pomóżcie mi bo jestem niespokojna i spać po nocach przez to nie mogę ... wyczytałam gdzieś że ktoś miał czerniaka zatok , a ja swego czasu bardzo dużo korzystałam z solarium ... niewiem co mam robić ....kiedy byłam u lekarza pani doktor zajrzała mi jakimś urządzonkiem do ucha i do lewej dziurki od nosa i stwierdziła ze nic tam nie widzi , a ja jednak od kilku miesiecy czuje ból ... proszę o pomoc
napisał/a: Dagon 2009-10-18 00:53
edytagd napisal(a):otóż od ponad pół roku męczy mnie ból z lewej strony gardła i z lewej strony podniebienia ale tak jakby w środku gdzieś miedzy przewodem nosowym a tylnia ścianą gardła


Dziwi mnie fakt ,iż tak długo zwlekałaś by iść z tym do specjalisty. Jeśli nie widzisz zainteresowania ze strony lekarki udaj sie do prywatnego laryngologa Lekarz nie dość , że Cie starannie zbada to i wysłucha to nie to co nasza poradnia 5min recepta wypad. Ja będąc na takiej wizycie rozmawiałem z doktorem prawie 40minut badał mnie jakieś 15 minut dał recepte i zdrowy. wizyta 70zł ale warto było

Pozatym nie masz diagnozy to nie panikuj że masz czerniaka bo wpadniesz w paranoje i do tego sama sobie zdrowie psujesz przez nerwy.

P.S Solarium radze odstawić na czas wyjaśnienia i zdiagnozowania przyczyny oraz rodzaju choroby